Dizi Haberi

Hekimoğlu Dizisi Zeynep Geri Gelecek Mi? Ne Zaman Dönecek?

Kanal D ekranlarında yakın zamanda başlayan dizide ki Zeynep karakteri, hocası Ateş’e aşık olacak. Evet yanlış duymadınız. Zeynep bu duruma karşılık bulamayacak ve ayrılacak. Peki Hekimoğlu dizisi Zeynep geri gelecek mi? diye sorular sorulmadan bu sorunun cevabının vermek istiyorum.

Normal doktorların başaramayacağı, teşhisi neredeyse imkansız olan hatalıkları adeta imkansız yöntemlerle tespit edip hastaları iyileştiren ekibin içinde yer alan Zeynep, hocasının bu sıra dışı tekniklerine aşık olacak. Ancak Zeynep bu aşkı hocasına yani bir erkeğe duyulan aşk ile karıştıracak.

Hekimoğlu Doktor Zeynep Geri Dönecek  Mi?

Doktor Ateş’in ekibinde tek bayan doktor olarak görev yapan Zeynep, Ateş’in teknikleri ile adeta başı dönecek. Sonunda Ateş’e aşık olduğunu düşünecek. Aslında Ateş, Zeynep’in kendisine değil, tekniklerine karşı duyduğu hayranlık olduğunu bildiği için öncelerde Zeynep’e pek yüz vermek istemeyecek. Ancak hastanenin yeni yöneticisinin baskıları, işleri çıkılmaz bir hal alacak.Hekimoğlu dizisi Zeynep geri gelecek mi - yazı görseli

Hastaneye gelen yeni yönetici, özellikle başında Ateş Hekimoğlu’nun bulunduğu birimin hastaneye kar getirmediğini ve kapatılması gerektiğini söylese de İpek bu duruma engel olacak. Yeni yöneticinin kapatma teklifine İpek’ten gelen bir hamle ile Ateş’in asistanlarından birisini göndermesini isteyecek. Bunu duyan Ateş ise ilk hamle olarak, yöneticiye maaşlarından %17’lik bir düşüşle herkesin çalışmasını talep etse de yeni gelen yöneticinin tek isteği Ateş’i hastaneden kovmak olduğu için Ateş’in bu teklifine sıcak bakmayacak.

Diğer yandan Zeynep ise kendisi ile beraber Mehmet Ali ile Emre’nin de topun ağzında olduğunu bilse de Ateş’in hiç bir zaman kendisini göndermeyeceğini bildiği için aynı zamanda aşkına da karşılık bulamadığı için gitmeye karar verecek.

Zeynep Ateş’e karşı hislerini açsa da Ateş buna karşı olumsuz yanıt vermesi, Zeynep’in onurunu kıracak. Sonunda hastaneden kendi isteği ile ayrılacak. Ekibinden birisinin gitmesi, hastanenin yeni yöneticisi ise pek memnun etmeyecek.

Zeynep Ne Zaman Geri Gelecek?

Ateş ile duygusal anlam da karşılık bulamayan Zeynep, kendisini eve kapatsa da Ateş hastanenin yeni yöneticisi yaptığı bağışla birlikte gitmesi için kendi cephesini oluşturacak. Yeni yöneticisi artık dayanamayacağını anlayıp, gittikten sonra Ateş yeniden ekibini toplamak istese de Zeynep gelmek istemeyecek.Hekimoğlu dizisi Doktor Zeynep

Ateş Zeynep’in boşalan kadrosu için yeni doktorlarla görüşse de alanında en yeteneklilerinden birisi olan Zeynep’in yeniden kadrosunda olmasını istediği için kapısına gidip bir akşam yemeğini birlikte yemek karşılığında geri gelmesini ve yeniden hastaneye deki işine dönmesini sağlayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu