Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Hamza Kim? Boksör İyileşecek Mi?

Hekimoğlu Hamza Kim? Boksör İyileşecek Mi? Bu akşam ekranlara gelecek olan Hekimoğlu dizisinde yine konuk oyuncular çok konuşulacak.

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay ve Kaan Yıldırım’ın kadrosunda yer aldığı her Salı ekranlara gelen “Dr. House” uyarlaması Hekimoğlu dizisinde bu akşam Hamza Ertürk adlı profesyonel bir boksörü izleyeceğiz. Hazam karakterine bakın kim hayat verecek.

Hekimoğlu Boksör Hamza Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Salı günlerinin sevilen dizisi Hekimoğlu dizisine bir boksör olarak katılan oyuncu Emre Kızılırmak. Annesi de babası da öğretmen olan oyuncunun babası Sivaslıdır.emre kizilirmak resmi

Anadolu Üniversitesi Spor Akademisi rekreasyon Bölümü mezunudur. Anne ve babasının o daha çok küçükken ayrıldığını anlatan oyuncu “Atlılar” adlı dizide rol alan oyuncu 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında ikinci olmuştur.

O dönem Eskişehir’de öğrenci olan oyuncu yarışmaya kazanmak için değil hayatına renk gelsin diye katıldığını belirtiyor.

İlk rol aldığı “Aşk Bir Hayal” dizisinde canalndırdığı Asteğmen Altay rolünün kariyerinde önemli bir basamak olduğunu dile getiren oyuncu, dizinin ardından Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.emre kizilirmak resmi

Eşiyle (Sevda Bayraktar) oyuncu olmadan önce tanıştığını anlatan oyuncu eşinin Ahısha Türkü olduğunu hatta ona Türkçe’yi öğrettiğini söylüyor.

Emre Kızılırmak Oynadığı Diziler

  • Aşk Bir Hayal (Altay) – 2009/2011
  • Dedektif Memoli (Memoli) – 2011
  • Atlılar – 2012
  • Kara Para Aşk (Levent) – 2014
  • Bir Deniz Hikayesi (Hakan) – 2015

Emre Kızılırmak Oynadığı Filmler

  • Peri Masalı (Mert) – 2014

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu