Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Kaan Kimdir? Defne’nin Sevgilisi

Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu! Hekimoğlu Kaan kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Timuçin Esen’in Ateş Hekimoğlu karakterine hayat verdiği Karga Seven Pictures yapımı Hekimoğlu dizisi yeni sezona bu akşam merhaba dedi. Dizinin yeni sezonunda yer alan hasta Kaan dikkat çekti. İşte Hekimoğlu Kaan karakteri hakkında merak ettiklerinizin yanıtı!

Hekimoğlu Kaan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Taha Ünal Hekimoğlu dizisinde Kaan karakteriyle ekranlara geldi. Dizide konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Taha Ünal Kimdir?

12 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunudur.taha unal resmi

Mankenlik de yapan oyuncu Socia Entertainment oyuncularından biridir. Daha önce Ay Yapım imzalı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol almış olan oyuncu “Hekimoğlu” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almaktadır.

Taha Ünal - Hekimoğlu dizisi Defenin sevgilisi

Daha önce “Elde Var Hayat” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan, “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Taylan karakteriyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran genç oyuncu Erberk Ajans Mankenlik Programı’nda mankenlik üzerine eğitim almıştır.

Taha Ünal Dizileri (Hekimoğlu Kaan)

  • Hekimoğlu (Kaan) – 2020
  • Ufak Tefek Cinayetler (Genç Taylan) – 2017 / 2018
  • Elde Var Hayat

Taha Ünal Boyu

Genç oyuncu, 188 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu