Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Kaan’ın Babası Kim? Gerçek Adı Bilgileri

Hekimoğlu Kaan’ın Babası kim diyenler için işte merak edilen sorunun cevabı! Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu dizisine bu akşam yeni bir konuk geliyor.

Dr. House dizisinin Türkçe uyarlaması olan kadrosunda Timuçin Esen, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı her Salı Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisine son olarak Arka Sokaklar dizisinde Firas karakteri ile büyük beğeni alan Ali Pınar konuk oyuncu olarak geliyor.hekimoglu ali pinar resmi Hekimoğlu dizisinde Kaan’ın Babası karakteri ile ekranlara gelecek olan Ali Pınar kimdir gelin hatırlayalım.

Hekimoğlu Kaan’ın Babası’ın Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Hekimoğlu Kaan’ın Babası karakterine hayat veren oyuncu Ali Pınar. Son olarak yine Kanal D ekranlarında yayınlanan “Arka Sokaklar” dizisinde Firas karakterine hayat vermiştir.

Ali Pınar, 6 Eylül 1977 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini de yine İstanbul’da tamamlayan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

“Azmi” dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkan oyuncu, bir dönemin sevilen dizisi “Çılgın Bediş” dizisinde rol almıştır. 2005 yılında “Beyaz Gelincik” adlı dizide Cemal rolüyle seyirci karşısına çıkmıştır. Yine aynı yıl Show Tv’de “Emret Komutanım” yine Cemal karakterine hayat verdi. ali pinar resmi2011 senesinde Deniz Çakır’ın İffet karakterine hayat verdiği “İffet” dizisinde Roberto karakterine hayat verdi. 2015 senesinde ise  “Güneş’in Kızları” adlı dizi ile yeniden ekranlara gelmiştir.

Bu dizide ise Zafer rolünü canlandırmıştır. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde Firas karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. Rol aldığı diğer yapımlar ise “Ada: Zombilerin Düğünü”, “Gölge”., “Gece Gündüz”, “Bahtı Kara”, “Benden Baba Olmaz”, “Ödünç Hayat”, “Aşka Sürgün”, “Metro Palas”, “Nisan Yağmuru”, “Ruhsar”.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu