Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Kerem Kimdir? Zeynep & Kerem İkilisi

Hekimoğlu Kerem kimdir, Hekimoğlu Kerem gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

OJO Pictures yapımcılığını üstlendiği Salı gününün sevilen dizisi Hekimoğlu dizisine bu akşam başarılı bir oyuncu konuk olacak. Hekimoğlu Kerem, dizide Zeynep’ten hoşlanıp ona bir teklifte bulunacak bakalım Zeynep Doktor Kerem’den gelen bu teklife nasıl yanıt verecek?

Hekimoğlu’nun en sevdiği hasta profiline sahip olan Kerem, kendine teşhis koyarak Ateş’i kızdıracak.hekimoglu kerem resmi

Hekimoğlu Doktor Kerem, yıllarca Afrika’da çalışmış bir doktordur. Orada tübörküloz hastalarını tedavi eden Kerem, kendisi de rahatsızlanınca Hekimoğlu’nun hastası olarak bizlerle olacaktır.

Hekimoğlu Kerem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Eren Hacısalihoğlu Hekimoğlu Kerem rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Kuruluş Osman” dizisinde Batur karakterine hayat veren oyuncu Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.

5 Haziran 1986 tarihinde Trabzon’da hayata gözlerini açan oyuncu, ilk kez kamera karşısına 2011 yılında “Mavi Kelebekler” isimli dizi ile çıkmıştır. 2012 yılında yer aldığı “Benim için üzülme” isimli dizi sayesinde oldukça popüler bir oyuncu haline gelmiştir.

“Payitaht Abdülhamit” dizisinde Kemalettin Paşa karakterine 3 sezon boyunca hayat vermiş, 2018 yılında “Muhteşem İkili ” dizisinde Demiray karakterini canlandırmıştır. kurulus osman eren hacisalihoglu resmi Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Zengin ve Yoksul” dizisinde rol almış olan oyuncu daha sonra “Kuruluş Osman” dizisinde Batur rolüyle büyük beğeni almıştır. Hekimoğlu Kerem rolüyle bu akşam Kanal D ekranlarıdadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu