Dizi Haberi

Hekimoğlu Mehmet Ali Neden Yok?

Hekimoğlu Mehmet Ali Neden Yok? Kaan Yıldırım Hekimoğlu dizisinden neden ayrıldı? Son zamanlarda basına yansıyan ve oldukça dikkat çeken konu, Hekimoğlu dizisi Mehmet Ali neden ayrıldı sorusu oluyor.

Bu yazımızda son zamanlarda Hadise ile adı çıkan Kaan Yıldırım yardımcı baş rol olarak görev yaptığı Hekimoğlu dizisinden neden ayrıldığını daha doğrusu ayrılıp ayrılmayacağını ele alacağız.

Hekimoğlu Mehmet Ali Neden Ayrıldı?

17 Aralık 2019 tarihinde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve Dr. Hause isimli dizinin uyarlaması olarak ülkemiz de Hekimoğlu dizisi adı ile yayınlanmaya başladı. İlk bölümden itibaren reyting oranlarında ilk 10 içinde yer almayı başardı.  Özellikle Salı günü önemli dizilere rağmen ayakta kalmayı başlardı.

Hekimoğlu Mehmet Ali Neden Yok görseli

Hekimoğlu Oyuncuları önemli ve popüler isimleri bir arada barındırması, dizinin kısa sürede popüler olmasında önemli rol oynadı. Timuçin Esen’in baş rolünde yer aldığı Damla Çolbay, Kaan Yıldırım ve Aytaç Şaşmaz’ın yardımcı baş rol görevini üstlendiği dar ama etkili kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Hekimoğlu Mehmet Ali Neden Ayrıldı görseli

Kaan Yıldırım yani Hekimoğlu Mehmet Ali dizinin ilerleyen bölümlerinde baş rol de yer alan Hekimoğlu’nu alt edip, hastanenin bölüm başkanı olacak önemli bir rolü canlandırmaktadır. Ancak bugün aldığımız bir haber, bizleri oldukça şaşırttı. Kaan Yıldırım Show TV ile anlaşmaya vardığı ve Hekimoğlu dizisindeki sözleşmesini fesh ettiği yönünde bilgiler geldi.

Konu ile ilgi bir başka kaynak ise Kaan Yıldırım’a teklif gittiği ve Kaan da bu teklifi düşünmeye aldığı yönünde gelen bilgiler bulunmakta. Ancak şu bir gerçek ki Kaan’ın halen Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali rolü için yaptığı sözleşme masada duruyor.

Kaan Yıldırım Yeni Dizisi ne görseli
Kaan Yıldırım Yeni Dizisi

Hekimoğlu Mehmet Ali Neden Yok konusunda Kaan Yıldırım henüz bir anlaşma yapmadığını ama fısıltı haberlerine göre bir dizi ile anlaşma aşamasında olduğu bilgisi olsa da bu bilgileri üçüncü bir kaynaktan teyit edilemedi. Kısaca Kaan sezon başında dizide olup olmayacağı netlik kazanacak.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu