Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Muzo Kimdir? Hastane Çalışanı

Hekimoğlu Muzo kimdir? Kanal D ekranlarında yeni bölümleri merakla beklenen Hekimoğlu dizisinde Muzo rolüyle dikkat çeken oyuncu hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Damla Colbay, Kaan Yıldırım, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı her Salı ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinde hastanede çalışan temizlikten sorumlu personelden biri olan Muzo yeri geldiğinde çay da demler, kahve de yapar.

Kısaca Muzo yani asıl adıyla Muzaffer, hastanede temizlik işlerine bakıyor. Ateş Hoca’ya çay ikramlarıyla Ateş Hocadan tam not alıyor.muhammed dede resmi

Konuşmalarıyla bazen Ateş’in aklına bir fikir gelmesini sağlıyor. Konuşmayı çok seven bir mizaca sahip olan Muzo, hafızası da çok güçlü biridir. Eskilere dair pek çok şeyi hatırlayan Muzo bunları Ateş’e anlatmaktan zevk alır. Peki Hekimoğlu dizisinde Muzo karakterine hayat veren oyuncu kimdir, daha önce hangi dizide rol aldı, işte detaylar!

Hekimoğlu Muzo Gerçek Adı Bilgileri

Muhammed Dede Hekimoğlu dizisinde Muzo karakterine hayat vermektedir. “Canım Ailem” dizisinde Cumali karakterine hayat vermiş olan oyuncu, bu dizi ile popüler olmuştur.muhammed dede resmi

Yine Timuçin Esen’in başrolünde olduğu “Gönül İşleri” dizisinde de kafe çalışanı Nuri rolüyle ekrana gelen oyuncu yine Hekimoğlu dizisinde Timuçin Esen ile birlikte rol almakta.

Şimdi Hekimoğlu dizisinde Muzo rolüyle dikkat çeken Muhammed Dede’nin rol aldığı bazı yapımlar şu şekilde;

Hekimoğlu Muzo Dizileri ve Filmleri

  • Galip Derviş (Abdulkerim) – 2014
  • Yasak – 2014
  • Gönül İşleri (Nuri) – 2014 / 2015
  • Hekimoğlu (Muzo) – 2019
  • Atiye (Kasiyer) – 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu