Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Nazlı Kim? Can’ın Eşi

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümüyle bu akşam ekrana geldi. Yeni bölümün gelmesi sevenlerini mutlu ederken Hekimoğlu Nazlı kim sorusunu da akıllara getirdi. Hamile olan ve hasta olduğunu bilmeyen Nazlı karakterine ise bakın hangi ünlü oyuncu hayat vermekte!

Timuçin Esen’in hastanenin bir numaralı doktoru olan Ateş Hekimoğlu’na hayat verdiği Hekimoğlu dizisinde Nazlı adında hamile bir hasta bu bölümde çok konuşulacak. 39 yaşında olan, 3 defa düşük yapınca tüp bebek tedavisi ile hamile kalan Nazlı bebeği olsun çok ister.

Gerekirse öleyim ama evladım hayatta kalsın düşüncesine sahip olan Nazlı, eşinin alkollü olması nedeniyle direksiyon başına geçtiğinde geçirdiği baygınlık nedeniyle soluğu hastanede alır. Nazlı hastadır ve Hekimoğlu anne ve bebek arasında seçim yapmak zorunda kalınca olanlar olur. Bir taraftan Vahap ile uğraşan Hekimoğlu diğer taraftan bu anne ve bebeği için mücadele eder.

Hekimoğlu Nazlı Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Hekimoğlu dizisinde Nazlı adında hamile bir hastaya hayat veren oyuncu Başak Çallıoğlu. İzmir Amerikan Koleji’nde öğrenci iken tiyatro ile ilgilenmeye başlayan oyuncu “Binbir Gece” dizisinde Gani’nin sevgilisi rolüyle büyük beğeni almıştır.hekimoglu basak callioglu resmi

Marmara Üniversitesi İletişim Bölümü mezunudur. Uzun süredir İngiltere’de yaşayan oyuncu Hekimoğlu dizinde Nazlı karakteriyle beğeni almayı başardı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu