Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Zeynep Kimdir? Güzel Oyuncu Bakın Kim!

Kanal D ekranlarının 17 Aralık Salı günü ekranlara gelecek olan dizisi Hekimoğlu dizisi merakla bekleniyor. Hekimoğlu Zeynep kimdir dizi daha başlamadan heyecanla bekleyenler tarafından merak konusu oldu.

Hekimoğlu Hastanesi’nin  sevilen doktoru Zeynep işinde de oldukça başarılı bir hekimdir. Hekimoğlu Doktor Zeynep hakkında merak ettikleriniz burada!

Azize dizisinin düşük reytingler almasının ardından Cumartesi günü yayınlanmasına karar verildi. Bu kararın hemen ardından da Hekimoğlu dizisinden haber geldi. Hekimoğlu dizisi her Salı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.hekimoglu zeynep damla colbay resmiTimuçin esen’in Ateş Hekimoğlu karakterine hayat vereceği dizide genç kadro da oldukça popüler isimlerden seçilmiş. Doktor Zeynep karakterine ise son olarak “Zengin ve Yoksul” dizisinde Aysel rolüyle dikkat çeken güzel oyuncu Damla Colbay hayat verecek.

Hekimoğlu Zeynep’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

İzmir’de dünyaya gelen Damla Colbay Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek. Güzel oyuncu 1993 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan Colbay,  kamera karşısına ilk kez Atv dizilerinden olan “Kara Para Aşk” adlı dizi ile geçmiştir. hekimoglu damla colbay resmiÜniversitenin stajerlik programı dolayısıyla İstanbul’a gelen Colbay, dizide rol alarak bir anda adını duyurmuştur. Genç oyuncu, “Hayat Mucizelere Gebe” adlı dizide rol almış ve İnci karakterine hayat verdi.

Damla Colbay denilince akla gelmesi gereken dizilerin başında Ay Yapımın unutulmaz yapımı “İçerde” dizisi var. Bu dizide bir gazeteci olan Eylem karakteri ile büyük beğeni alan Colbay, Atv’nin geçtiğimiz sezon ekranlara gelen “Zengin ve Yoksul” dizisinde Aysel karakteri ile hafızalara yer etmiştir.

Damla Colbay Boyu Kilosu Sevgilisi

Damla Colbay 170 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Damla Colbay sevgilisi kim diye merak edenler için oyuncunun yabancı uyruklu bir sevgilisi var ancak ismi kendisine sorulduğunda net bilgi vermemiş. “Sam” deyin diyerek durumu geçiştirmiş. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Zengin ve yoksul” dizisinde Aysel karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu