Oyuncu Kadrosu

Her Yerde Sen Merve Kim? Deniz Işın Kimdir Hakkında Bilgiler

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrollerini paylaştığı Her Yerde Sen dizisi Merve, Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Selin’in en yakın arkadaşlarından biridir. 

Batmak üzere olan bir şirkette çalışan Selin, patronu olan Demir’in aslında evini de paylaşmak zorunda kalacağı kişi olduğunu öğrenmesiyle şok olur. her yerde sen merve kim deniz ışın resmiYok artık dedirten tesadüfler sonrasında Selin, demir’i çıldırtıp evden çıkmasını sağlamak için çabalar. Selin’in bu konuda en büyük destekçileri de Merve ve Ayda olur. Renkli gözleri ve sarı saçlarıyla dikkat çeken ve kıpır kıpır bir kişiliğe sahip olan Merve Her Yerde Sen dizisinin fenomen krakterlerinden biri olacak.

Her Yerde Sen Merve’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Hakkında Merak Edilenler

Her Yerde Sen dizisinde Merve karakterine hayat veren oyuncu Deniz Işın. 26 yaşında olan güzel oyuncu, İzmirlidir. her yerde sen ayda kim aslıhan malbora resmi 2Sosyal medyayı çok iyi kullanan ve scorpun en meşhur isimlerinden biri haline gelmeyi başaran Deniz Işın, yayınladığı videolardan birinde ilerde oyuncu olmayı istiyorum demiştir ve şimdi bu hayallerinin gerçekleşmesi ile mutluluğu gözlerinden belli olan oyuncu Icon talent’a bağlı olarak çalışmaktadır. 

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Işın yüksek lisans yapmaktadır. Canlandırma konusunda oldukça başarılı halleriyle dikkat çeken güzel oyuncunun hızlı konuşma konusundaki becerisi de seyirciden tam not alıyor. Bazı markaların reklam yüzü olarak ekranlara gelen oyuncu ilk kez kamera karşısına Her Yerde Sen dizisi ile geçecektir. Coca Cola ve gratis reklam filmlerinde rol almış olan deniz Işın, ilk defa bir dizide rol almış olacak.

Deniz Işın Her Yerde Sen Dizisinde Rol Alacak!

Scorpları ile sosyal medya fenomenlerinden olan Deniz Işın ilk kez Her Yerde Sen dizisinde rol alacak. Güzel oyuncunun beğenilen videolarından birini buradan sizlerle paylaşalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu