Fragman

Hercai 4 Ekim Fragmanı 15. Bölümde Silahlar Çekildi!

Hercai 15. bölüm fragmanı yayınlandı. 15. bölümde yine silahlar çekildi. Reyyan ve Miran’ın aşkı bakalım Azize’nineziyetlerine dayanabilecek mi? İşte Hercai 4 Ekim fragmanından detaylar.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai bu sezonda da adından söz ettirmeye devam ediyor. Son bölümde neler yaşandı, gelecek bölümde bizleri neler bekliyor merak edenler bu yazımız tam da size göre.

=> Bu arada [pembebuton]Hercai 17. Bölüm Fragmanı[/pembebuton] izlemek için lütfen tıklayınız.

Hercai 4 Ekim Fragmanı

Reyyan, Miran’ın başına bir şey gelir korkusuyla gittiğinde yanına gelen Miran’a sımsıkı sarılıp evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Ailesi her ne kadar Reyyan’a bir daha o adama gitmeyeceksin dese de Reyyan kan dökülmesin diyerek hem de Miransız yapamayacağını anlayınca Miran’a kaçar. Bu beklenmedik hamle karşısında Miran’ın babaannesi Şadoğlu Konağına bombayı düşürür: kızınız gelin olurken neredesiniz? Bu söz herkesi yıkar.

4 Ekim Hercai Fragmanı 2

Reyyan’ın babası Hazar kızını nikah yıkmadan eve getirmeyi düşünse de Reyyan babasının karşısına geçip ben Miran’ı seviyorum der. Hazar ailesine mahcup olmuş halde eve geri dönerken Reyyan yaşadıklarını düşünüp gözyaşlarına boğulur. Nikah kıyılmıştır ve bir sonraki gün kendi evlerine gitmeye hazırlanan Reyyan ve Miran’a son geceleri de zehir olur. gönül, Şehriyar’a para verip kendi elbisesini Reyyan’ın giymesini sağlar.hercai 15. bölüm fragmanı resmi

Bu elbiseyi gören Gönül’ün annesi ise çıldırır. Reyyan elbiseyi değiştirir, Miran ise elinden tutup onu kendi evlerine götürür. Gönül ise onlar gidince yine olay çıkarır ve kendi suçsuz gibi davranır. Olaylar karşısında Elif de suskunluğunu bozar ve Gönül’ü suçlar. Herkes odasına geçtiğinde ise Gönül’ün artık yeni planları olduğu ortaya çıkar. Aslanbey Konağı’nda durum böyle iken Şadoğlu Konağında da Hazar ve kardeşi karşı karşıya gelir.

Huzurla evlerinde kalmayı hayal eden Reyyan ve Miran evlerine geçtiklerinde evleri taranır. Zehra anne içgüdüsü ile bunları hissederken Reyyan bayılır. Tüm bu olanların nedeni ise Miran’ın babaannesidir. İntikam almaktan başka isteği olmayan babaanne yapmıştır yine yapacağını. Bu olayın ardından Reyyan ve Miran konağa döner. Babaanne tüm yaşanan sıkıntıları önceden planlamış ve ikilinin sevdasını da plana dahil etmiştir. Reyyan’ın kendi ayağıyla konağa gelmesini sağlamıştır.

Hercai 15. Bölüm Özeti

Reyyan bu yaşananlar karşısında gücünü kaybetse de Miran’ın desteği ile ayakta kalmaya çalışır. Miran’ın ise tek isteği vardır Reyyan ile yan yana olabilmek. Azize Aslanbey ise bu duruma daha da hiddetlenip Reyyan’a yapmadığını bırakmaz. Zehra ise Şadoğlu ailesinin sessizce olanları izlemesine çıldırır ve Reyyan’ın orada zorla tutulduğunu düşünüp herkesi karşısına alır. Büyüklük yapmak için Reyyan’ı getirmelerini ister.hercai 4 ekim fragmanı resmi Her şeyden bihaber olan Azad da sonunda olanları duyar ve soluğu Aslanbey Konağı’nda alır. Miran ise olaylar yaşanırken dışardadır. geldiğinde Azat’ı gören Miran elini silahına uzatır. Azat ve Miran’ın arasında neler yaşanacak? Reyyan evine geri dönecek mi yoksa tüm zulme karşı Miran’ın yanında olmayı mı seçecek bu soruların cevabını 4 Ekim Cuma günü alacağız.

Hercai 4 Ekim Çalan Şarkı

Cem Adrian’ın seslendirdiği o eşsiz şarkının sözlerini de sizlerle paylaşmak istedik.

“Bir istiridyenin kıymetli incisini sakladığı gibi saklarım seni
Bir bahar dalının narin tomurcuklarını sakındığı gibi korurum seni
Çok derin derin
Derin derin derin derin
Derinlerimde ellerin

Bir armağan gibi Tanrıdan bana
Kış güneşinde altın kirpiklerin
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim

Belki zordur anlaması sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Sen oku kelimeleri gözlerimden
Ben seni çok sevdim

Belki zordur anşaması, sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Çok sevdim
Çok derin derin
Derin derin derin derin
Derinlerimde ellerin
Bir armağan gibi Tanrıdan bana
Kış güneşinde altın kirpiklerin

Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Belki zordur anlaması sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Sen oku kelimeleri gözlerimden.”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu