Oyuncu Kadrosu

Hercai Asiye Kim? Konağın Yeni Kalfası

Atv ekranlarında her Cuma yayınlanan Mia Yapım imzalı Hercai dizisine yeni kalfa geldi. Hercai Asiye kim diyenler için detayları sizler için derledik.

Akın Akınözü, Ebru Şahin, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı, Barış Yöş’ün yönetmenliğini üstlendiği Hercai dizisine Asiye Kalfa karakteri dahil oldu.

Hercai Asiye; Aslanbey konağına Sultan Aslanbey’in hizmetçisi olarak konağa girmiştir. Ancak Azize Aslanbey’in emiri ile kısa süre içinde Asiye konaktan ayrılmıştır. 

=> Hercai Sultan Aslanbey (Aslan’ın annesi) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Konağın yeni kalfası olan Asiye güler yüzlü halleriyle şimdiden seyirciden tam not aldı bile. Tabi sadece güler yüzü ile değil, kendisinden önceki Esma’ya karşı tavalarına da sinir oldular. Sultan’ın hizmetçisi ve konağında yeni kalfası olan Asiye, konağa yeni bir hava kattı. Azize Aslanbey ve onu hatırlatacak tim izleri Sultan hanımla beraber ortadan kaldırdı.

Hercai Asiye Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Zuhal Yalçın Hercai dizisinde Asiye Kalfa karakterine hayat verecek. Henüz altı yaşında iken TRT Çocuk Kulübüne katılmış olan oyuncu yıllardır bu işin içinde olan biridir. Temmuz 1971, İstanbul doğumlu olan oyuncu Çiçek Taksi’de Ayşe karakterine hayat vermiştir.zuhal yalcin resmi

Yara adlı sinema filminde rol almış olan oyun, bu filmin ardından iki sezon Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizide bölüm oyuncusu olarak yer almıştır.

Çapkın, Hayatım Sana Feda, Hayal ve Gerçek, Kirpi, Osmanlı Cumhuriyeti, Süper Babaanne, Harbi Define, Yasemince, Harem adlı yapımlarda rol almıştır. İki sezon Kocamın Ailesi adlı dizide Esma karakteri ile seyirciden tam not almayı başaran oyuncu Aşk Yalanı Sever, Deli Saçması, Bir Deli Sevda adlı yapımlarda yer almıştır.hercai zuhal yalcin resmi

Uzun yıllar radyo programcısı olarak görev yapmış olan oyuncu seslendirme konusunda da ünlü isimlerdendir. Asuman Dabak Tiyatrosunda çalışmaktadır. Özellikle “Çiçek Taksi” dizisinde Ayşe rolüyle hafızalara yer eden oyuncu son olarak “Kocaman Ailem” dizisinde rol almıştır. 

Zuhal Yalçın Yaşı, Boyu, Kilosu, Eşi

1,71 boyunda olan başarılı oyuncunun kilosu 61 kg dır. Yengeç burcu olan oyuncu  şu an 47 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu