Oyuncu Kadrosu

Hercai Aslan Aslanbey Kimdir? Bomba Oyuncu!

Hercai Aslan Aslanbey  kimdir netlik kazandı. Cuma günleri ekranlara gelen Hercai dizisine bomba transfer!

Cuma günleri Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Aslan Aslanbey karakteri diziye dahil oldu. Hercai Aslan Aslanbey izleyeceğimiz oyuncu bakın kim!

Hercai Aslan Aslanbey; Sultan Aslanbeyin oğludur. Yıllarca öldü bilinen Aslan çocukluğunu elinden alanlara savaş açmak için adaleti sağlamak için geldi. Peki kime karşı savaş açacak. Azize’nin yıllarca aradığı intikamı almak için kullanacağı bir maşa mı olacak? Yoksa Azizenin foyasını ortaya çıkartmak için Miran ile bir mi olacak? Şu an için aldığımız bilgiler Miran’ın karşısında yer alacak birisi olacak.

27 Kasım 2020 Cuma günü ekrana gelen bölümde ölerek diziden ayrılmıştır. Azize Aslanbey torunun ölmesini yine Şadoğlu ailesine bağlayıp yeni bir kan davası başlatır.

Azize Aslanbey’in oyunlarını ortaya çıkartmak için geldiği Midyat da Reyyan’ı gören Aslanbey aşık olur. Lakin bunu ne Mafuz’a ne de bir başkasına itiraf edemez. Hatta bu durumu kendisine bile itiraf edemeyen Aslan, odasının duvarına Reyyan’ın resimlerini odasına asar.

=> Hercai Reyyan Kimdir Tıklayınız

Hercai Aslan Aslanbey (Sultan'ın oğlu)
Hercai Aslan Aslanbey (Sultan’ın oğlu) Doğan Bayraktar resmi

Hercai dizisi Aslan Aslanbey; kendisini yıllarca yetimhanede yalnız bırakan, annesinden ayrı koyan Azize Aslanbey’den intikam almaya geldi. Kendisini Miran’a doğa fotoğrafçısı olarak tanıtırken, Azize hemen torunu Aslan’ı tanıdı. Aslan ise Azize’nin dikkatini dağıtmak için Şadoğlu’larında intikam alma palavrasını attı. Azize ilk etap da bu yalanan inandı.

Aslan’ın yanında ki kahyanın olayı ise bambaşka. Reyyan’ın gerçek babası olarak kendisini Aslan beyden dahi gizlemeyi başaran Reyyan’ın gerçek babası neden bu zaman kadar saklandığını, Reyyan’ın karşısına “Sen benim kızımsın” demediği şimdiden merak konusu oldu!

Hercai Aslan Aslanbey Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Fox Tv’nin Limon Film imzalı dizisi “Savaşçı” dizisinde Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez rolüyle hafızalara yer eden Doğan Bayraktar Hercai dizisiyle ekranlara gelecek. Hercai Aslan Aslanbey karakterine hayat verecek olan oyuncu, dizide Reyyan ve Miran’ın ilişkileri konusunda büyük bir öneme sahip olacak.dogan bayraktar resmi

Oyuncunun Hercai’ye katılacağını öğrenenlerin genel tepkisi ise Miran ile Reyyan’ın arasının açılmasına neden olması yönünde. Bir diğer önemli iddia ise oyuncunun Azize Aslanbey’in torunu olması. dogan bayraktar kimdir resmi

8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Nişantaşı Üniversitesi Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Bölümü öğrencisidir.dogan bayraktar hercai resmi

2015 senesinde düzenlenen Best Model of Turkey hayatındaki dönüm noktası olmuştur. Yarışmada Second Runner olan Doğan Bayraktar, modelliğin ardından oyunculuğa da adım atmıştır.

2017 yılında “Savaşçı” dizisi Selçuk Üstçavuş rolüyle büyük beğeni alan oyuncu yeni sezonda Hercai dizisinde rol alacak.

Doğan Bayraktar Dizileri ve Filmleri (Hercai Aslan Aslanbey)

  • Hercai – 2020
  • Savaşçı (Selçuk) – 2017 / 2019

Doğan Bayraktar Kaç Yaşında? (Hercai Aslan Aslanbey)

Oyuncu 25 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu