Oyuncu Kadrosu

Hercai Azra Kimdir? Dilşah’ın Kızı

Hercai Azra kimdir, Dilşah’ın kızı Azra gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynamıştı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai dizisinde Ahmet Kayakesen’in diziye veda etmesinin ardından diziye yenir karakter dahil oldu haberi ile Hercai gündemde.hercai azra resmi Dilşah’ın da ortaya çıkmasıyla diziye dahil olan bu karakter Azra karakteri oldu. Azra, Dilşah’ın kızı olarak dizide yer almaktadır.

Hercai Azra Gerçek Adı Dizileri

Sera Kutlubey Hercai dizisinde Azra karakterine hayat vermektedir.  Sera Kutlubey, Nisan 1994 doğumludur. Genç oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Zalim İstanbul” dizisinde Cemre karakteriyle dikkat çekmiştir.sera kutlubey resmi

“Babam ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne merhaba diyen Kutlubey, bu dizide Hasret karakterine hayat vermiştir. Daha sonra “Kehribar” adlı dizide Leyla karakterinin gençliğine hayat vermiştir.

2017 yılında “İsimsizler” dizisinde istihbaratçı olan Seher karakteriyle de büyük beğeni alan oyuncunun bir diğer dizisi yine Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Zalim İstanbul” dizisi olmuştur.

Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Sera Kutlubey,  Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’nde de oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 27 yaşında olan güzel oyuncu koç burcudur. 167 cm boyunda olan Kutlubey, 52 kg ağırlığındadır.

Son olarak “Zalim İstanbul” dizisinin Cemre’si olarak izlediğimi Sera Kutlubey Hercai dizisinde Azra karakteriyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu