Oyuncu Kadrosu

Hercai Cihan Şadoğlu Kim? Konağın Cihan Ağası Öfkesi İle Dikkatleri Üzerine Topluyor

Hercai Cihan Şadoğlu kimdir? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi ve filmde rol aldı sorularının cevapları detaylı olarak bu yazımızda sizleri beklerken, Hercai dizisi Cihan Şadoğlu karakteri hakkında güncel bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hercai Cihan Şadoğlu; Nasuh ağanın küçük oğludur. Azad’ın da küçük kardeşi olan Cihan Handan Şadoğlu’nun eşidir. Azat’ın babası olan Cihan, abisi Azad’a göre çabuk sinirlenen ve çabuk gaza gelen birisidir. Babası Nasuh ağaya kendisini göstermek için yıllarca en iyisini yapmaya çalışsa da Nasuh ağa her zaman Azat’ın doğru yaptığını düşünmesi Cihan Şadoğlu’nu etkilemiştir.

=> Hercai Harun (Yaren’in eşi) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Cihan Şadoğlu resmi
Hercai Cihan Şadoğlu

Harcai dizisi Cihan Şadoğlu hayatı boyunca abisinin önüne geçmek, babasının gözünde bir numara olmak için çalışmıştır. Cihan’ı eşi handan yıllar sonra Zehra Şadoğlu’nu kıskanıp hamile kalmıştır. Cihan’ın yılalr sonra erke evladı olmuştur.

15 Mart 2019 Cuma akşamı ile ilk bölümü ile Atv ekranlarına gelecek olan ve Ebru Şahin ile Akın Akınözü’nün  baş rollerini paylaştığı Mia Yapım tarafında yapımcılığı üstlenilen, Hercai dizisi büyük ilgi çekiyor. Atv’nin yeni dizisi Hercai oyuncuları ve dizinin konusu da oldukça merak ediliyor.

Henüz dizi başlamadan fan kitlesi dahi oluşmuş durumda olduğu için, reytinglerde iyi bir konumda olacağını düşünüyoruz. Dizide yer alan oyuncuları sizlere tanıtmaya devam ederken bu yazımızda da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şadoğlu konağının Cihan ağasını sizlere tanıtacağız.

Bu Yazının İçeriği

  • Hercai Cihan kim, nasıl biri?
  • Hercai Cihan’ın gerçek adı ne, kaç yaşında ve nereli

Bu soruların cevaplarını bu yazıda sizlere doya doya vermeye çalıştık. bu rağmen aradığınız bilgiyi bu yazı içinde bulamazsanız lütfen yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. 

Hercai Dizisi Cihan Şadoğlu Kimdir? 

ATV ekranlarında 15 Mart Cuma günü ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan dizi, daha başlamadan oldukça popüler olmaya başladı. sosyal medyada binlerin üstünde fan grupları oluşmaya şimdiden başladı. Peki ya dizide biz neyi izleyeceğiz. Aslında dizi intikam duygusu ile sevgiyi bir arada verecek. Yıllardır süre gelen davayı sonlandırmak için evlilik yapıp bu durumu son verecek olan Miran ile Reyyan’ın daha sonradan birbirlerini sevgi doğacak.

Bu evlilik ile iki düşman aile bir nevi barış tohumları ekecek. Ancak bu barışı istemeyen ve ailenin en sinirlisi olan Harcai Cihan Şadoğlu olarak izleyeceğimiz karakter, bu evliliğe en başında karşı ve bu düşmanlığın sonuna kadar devam etmesinde yana tavır almış durumda. Bakalım ilerleyen zamanda cihan ağa bakalım nasıl tepkiler verecek. Merakla bekleyeceğim. Şimdi Oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizilerden bahsetme zamanı geldi. 

Hercai Cihan Şadoğlu’nun Gerçek Adı 

Mardin Midyat ilçesinde bulunan en güzel konaklardan birinde çekimlerine başlayan ve ilk iki bölümün de çekimlerinin tamamlandığı yönünde bilgiler bölgeden gelmeye devam ederken konağın en asabi ve sinirlisi Cihan Şadoğlu karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Serdar Özer’dir. Daha önce oynadığı ve filmleri ile boyu kilosu ve yaşı ile bilgileri Serdar Özer’in biyografisini kısaca anlatmaya çalıştığımız bir alt başlıkta bulabilirsiniz. 

Serdar Özer Kimdir? 

21 Ocak 1980 yılında İstanbul da hayat gözlerini açan Serdar, şu an 39 yaşındadır. Aynı zamanda oğlak burcudur. Kuzey Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü tamamlamasına rağmen oyunculuk üzerine kendisini geliştirmek istemiş ve kariyerini bu yönde şekillendirmiştir.hercai Cihan Şadoğlu (Serdar Özmen)

İkinci Üniversite olarak Beykent Üniversitesi İşletme bölümünü de başarı ile tamamladıktan sonra oyunculuk üzerine yoğunlaşmış ve İlk kez kamera karşısına Hekimoğlu dizisi ile kamera karşısına geçmiştir. Küçük Kadınlar isimli dizide Barış karakteri ile popüler bir oyuncu haline gelen Serdar, en son 2017 yılında Kızlar İçin dizisinde “Avukat Yağız” karakterine hayat vermiştir. Şimdi Serdar Özer’in bu zamana kadar yer aldığı dizi ve filmleri alt tabloda verdik.


Yıl Dizi Yada Filmin Adı Rolü
2017 Kızlarım İçin Yağız Avukat
2016 Bana Sevmeyi Anlat Engin
2014 kaderimin Yazıldığı gün Maksut
2013 Emret Komutanım Yeniden Serdar Aslan
2013 Osmanlıda Derin devlet Sultan I. Mahmud
2011 Ay Tutulması Zafer
2009 Hesaplaşma
2008 İpsiz Recep Kemal
2008 Küçük Kadınlar Barış
2007 Yaralı Yürek Bulut
2007 El Gibi Barış
2005 Yanık Koza Akın Çelebi
2005 Memleket Hikayeleri ahmed
2005 Dabbe Cem
2004 İnce Hacı Hacı
2004 Aramızda Ölüm Var Burhan
2003 Hekimoğlu

Bu yazınını yazılma tarihi 09/03/2019 tarihinde yazılmıştır. bu tarihten sonra bu oyuncunun yer aldı dizi ve filmleri eklenmemiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu