Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Azat Kim? Azat’ın Gerçek Adı Yaşı Çukur Oyuncusu Hercai’de!

Hercai dizisi Azat karakterine hayat verecek olan oyuncu kim? Daha önce hangi dizide rol aldı? Hercai Azar karakteri hakkında bilmeniz gerekenler bu yazımızda sizleri bekliyor.

Hercai Azat; Handan ile Cihan Şadoğlu’nun oğludur. Babası ve dedesi gibi olmayan Azat ilk başta amca kızı zannettiği Reyyan’a aşık olacak. Ancak Reyyan her defasında onu istemediğini yüzüne söylese de Azat aşkını silip atması epey uzun sürecek.

Hercai dizisi Azat; Reyyan’a karşı hissettiklerini Elif’e karşı hissetmemesi Elif’in ölümüne yol açacak. Azat kendisi yüzünden Elif’in ölmesini çok kafaya takacak.

=> Hercai Elif (Azize’nin Torunu) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Azat Şadoğlu - Ahmet Tansu Taşanlar

Azat daha sonra düşman bildiği Aslanbeylerin torunu olan Elif’e gönlünü kaptırsa da hep aklı Reyyan da olacak. Tüm bunlardan rahatsız olan Elif’in intihar etmesi, Azat’ı yerle bir edecek.

Hercai Dizisi Azat Kim? Nasıl Bir Karakter?

Atv ekranlarında çok yakında seyirciyle buluşacak olan Mia Yapım imzalı Hercai dizisi Mardin’de çekimleri başladı. Birbirine düşman olan iki aile olan Şadoğlu ve Aslanbey aileleri yıllardır birbirine öfke ile bakmaktadırlar. Birbirlerinin adlarını dahi duymaya tahammülleri olmayan bu iki ailenin en genç üyelerinden olan Reyyan ve Miran tutku dolu bir aşka kapılır. Ne Miran ne de Reyyan bu aşka dur diyemez. Bu büyük aşkın önünde de pek çok engel olacak. 

Hercai dizisi Azat da dışarıdan baktığımızda çok sert bir mizaca sahiptir ancak içinde kopan fırtınaları kimseye belli etmeme konusunda ustadır desek yeri. Yüreğinin kapılarını açacağı kişiye dahi ona duyduğu sevgiyi itiraf edebilme cesaretini kendinden bulamaz. Zira aşık olduğu kişi amcasının kızı olan Reyyandır.

Hercai dizisi Azat Şadoğlu kim resmi

Reyyan onun ilgisinin farkındadır ama Azad’ı sevmediği için umut da vermez. Reyyan’ın istenildiği gün ise sinir krizi geçiren Azad canına bile kıymak ister ama yapamaz.

Reyyan’a deliler gibi aşık olmasına rağmen bu aşkı sır gibi saklar içinde. Handan ve Cihan Şadoğlu’nun oğlu olan Azad, kardeşi Yaren’in başına gelenlerden dolayı da Miran’a kin güder. 

Peki Hercai dizisinde Azat Şadoğlu karakterine hangi oyuncu hayat vermektedir? İşte oyuncu hakkında merak edilen detaylar:

Hercai Azat Şadoğlu’nun Gerçek Adı ve Bilgileri

Ahmet Tansu Taşanlar; 1984 senesinde Başkent’te dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1,90 boyunda 85 kilo ve Fenerbahçe fanatiği. Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan başarılı oyuncunun dünya tatlısı bir oğlu var.ahmet tansu taşanlar resmi 3 Pek çok tiyatroda yer almış olan oyuncu, 2008 yılında adından söz ettirdiği bir dizi olan “Küçük Kadınlar” isimli televizyon dizisinde Ceyhun karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. “Yalancı Bahar”, “İzmir Çetesi”, “Bir Bulut Olsam”, “Analar ve Anneler”, “Kara Para Aşk” adlı yapımlardaki başarısıyla da adından söz ettiren oyuncu, “Kara Yazı” adlı sevilen dizide Kadir ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Son olarak “Çukur” dizisinde Avukat Nazım karakterine hayat vermiştir. Dizinin en popüler karakterlerinden biri olan Avukat Nazım karakteri senaryo gereği ölerek diziye veda etmiştir. Başarılı oyuncu hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından oyuncu hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz bir röportaj ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)welcome;-);-);-);-);-);-);-);-) the hercai;-) my am 20:00 pörfekt atv;-)please please;-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu