Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Caner Kim?Nigar’ın Asker Oğlu Caner’in Gerçek Adı Bilgileri

Atv ekranlarının merakla izlenen ve hak ettiği reytingini de alan dizisi Hercai yine bomba bir bölümle seyirci ile buluştu. Diziye katılan her karakterin bir de hikayesi olunca dizide farklı renklerin verdiği heyecan diziyi sevdiriyor. Bu akşam yayınlanan bölümde ise Nigar’ın asker oğlu Caner diziye dahil oldu. Peki Hercai Caner kim, Nigar’ın oğlu Caner’in gerçek adı ne merak ediyorsanız yazımızda sizleri bekliyor.

Hercai Caner; Şadoğlu konağının çalışanı Nigar’ın oğludur. İlk sezon konağa askerden gelse de sonradan kendisini dizde göremedik.

=> Hercai Mahmut (Azize’nin Adamı) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Caner Kim (Can Sarp İkiler) ResmiAtv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Hercai yine ekran başındakileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Reyyan’ın Azad ile evlenip evlenmeyeceği merak konusu iken Reyyan bunu yapmayacağını bir mektup bırakarak Azad’a ulaştırdı. Gece karşısına çıkan Miran’a da yeniden söylemek istediğin var mı diye Gönül olayını sorgulasa da Miran yine evli olduğundan bahsetmedi. Reyyan bu durum karşısında gözleri dolmuş halde oraya gelen babasının yanında giderken Miran’a da bitti mesajı verdi adeta.

Miran ise Hazar Şadoğlu ile annesinin mezarı başında geçmişin hesabını sordu. Hazar onları öldürmediğini söylerken bir taraftan da annesine aşık olduğunu gizlemedi. Bu konuşma sonrasında Azize’nin karşısında soluğu alan Miran, oyuna gelme yalanıyla yeniden dolduruldu. Azize ise bir taraftan bu konuşmanın bir taraftan Sultan’ın uyarısının etkisiyle iyiden iyiye telaşlandı. Sultan kızı için yapmayacağı olmayan biri bunu bilen Azize açıkcası ondan çekinmiyor değil.Hercai dizisi Caner (Can Sarp İkiler) ResmiTüm bu aksiyon dolu anların ardından diziye katılan Caner hakkında bilgilere geçelim. Nigar epeydir sesini duymayı özlediği evladının aradığını öğrenince çok duygulandı. Gül de bir an önce Caner abisi ile konuşmak istedi. Nigar ise telefonda kuzusunun sesini duymanın heyecanı ile etrafında olan bitenin farkında bile değildir. Nigar’a sürpriz yapan oğlu Caner, onu fark edenlere sus işareti yapıp sustururken annesininden gözlerinden sevinç gözyaşlarını döktürür. Bu duygusal anlarda tabiki bizler de duygulandık. Diziye bu açıdan da bir renk katılması gerçekten güzel bir düşünce olmuş. Allahım tüm askerlerimizi korusun, ayaklarına taş değdirmesin, kimsenin ocağına evlat acısını düşürmesin deyip hemen sizlere Hercai dizisi Caner’in gerçek adını paylaşmak isteriz.

Hercai dizisinde Caner’in gerçek adı Sarp İkiler. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu hakkında detaylar en kısa sürede sitemizde paylaşılacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu