Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Elif Kim? Miran’ın Kardeşi Elif’in Gerçek Adı Yaşı

Atv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Hercai dizisi Elif kim diye merak edenler için hazırladığımız yazımızda ayrıca sizlere Hercai Elif’in gerçek adı ve hayatı hakkında bilgiler sunacağız.

Hercai Elif Aslanbey; Cihan ile Handan’ın oğlu Azat ile evlendikten sonra Azize’nin oyunlarına yenik düşen Elif sonunda babaannesinin yaptıkları karşısında intihar etti. Hercai dizisi Elif karakterine hayat veren oyuncu Duygu Yetiş canlandırdığı Elif karakterinin ölmesinden sonra dizinden ayrıldı.

Elif Aslebey Azat’ı çok sevse de Azat’ın Reyyan’a karşı aşkını bitirmemesi üstüne araya giren kan davası nedeni ile bu acılara daha fazla dayanamayarak intihar etmiştir.

=> Hercai Handan Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün rol aldığı Hercai dizisi ekran macerasına başlamak için gün sayıyor. Birbirine yıllardır kin güden iki aile olan Şadoğlu ve Aslanbey Aileleri kaderin onları karşı karşıya getirmesiyle yüzleşecek.

Aslanbeylerin biricik oğlu olan Miran gönlünü şadoğlu Ailesinin gözbebeği olan Reyyan’a kaptırınca işler fena halde karışacak. Reyyan ve Miran aşkı ise herkesin karşı durmasına rağmen daha da alevlenecek.

Aslanbey Ailesinin en değerlisi diyebileceğimiz kadar önemli bir yere sahip olan torunu Miran, ailesini karşısına alacak. Miran’ın kız kardeşi olan Elif ise bu aşka nasıl tepki gösterecek hep birlikte göreceğiz. Dizide kıpır kıpır hallerine şahit olacağımız Elif, Azize’nin biriciği. Konağın neşe kaynağı olan Elif, konakta Azize’nin gözünde ayrı bir yere sahip.

Atvnin Yeni Dizisi Hercai Elif’in Gerçek Adı Hayatı

Ekranlara her gün yeni bir dizinin eklendiği şu günlerde belki de en iddialı olanlarından biri Hercai dizisi. Hercai dizisi Elif’in gerçek adı ve yaşantısı da dizinin başlamasıyla merak edilenler arasına şimdiden girdi bile.

Hercai dizisi Miran’ın kardeşi Elif’in gerçek adı Duygu Yetiş. Haliç Üniversitesi mezunu olan oyuncu Duygu Başara Casting’e bağlı olarak çalışmaktadır. 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu Hercai dizisinde Elif karakterine hayat verecek.hercai duygu yetiş resmiSon olarak 2017 yılında “Seni Kimler Aldı” adlı dizide Ceren karakterine hayat vermiştir. “Acil Aşk Aranıyor” adlı dizinin Nisan’ı ile yıldızı parlayan oyuncu “Galip Derviş” dizisinde Elvan karakterine hayat vermiştir. Kamera karşısına ise “Tatlı Hayat” dizisi ile geçmiştir. 

Hercai dizisinde ilk Elif Aslanbey karakterine üç bölüm hayat veren oyuncu Eda Elif Başlamışlı idi. Ancak oyuncu daha sonra diziden ayrılma kararı aldı. Kısaca oyuncuyu hatırlayalım.hercai elif kim eda elif başlamışlı resmi 2017 yılında “Hep Yek 2” ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan “Darısı Başımıza” adlı dizide Meryem karakterine hayat vermiş olan oyuncu Umut Sakallı Menajerlik oyuncularındandır. Aslen Adanalı.

1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu koç burcudur. 170 cm boyunda olan Başlamışlı, 50 kg ağırlığındadır. Güzel oyuncu bir dönem ekranlarının sevilen moda programı olan “Bana Her Şey Yakışır” adlı programda yer almıştır.

Bu yarışmada adından söz ettiren Başlamışlı, birinci olmuştur. Hercai dizisi Elif Aslanbey karakterine hayat verecek olan oyuncu hakkında verdiğimiz bu bilgilerin hemen ardından sizlere oyuncunun katıldığı moda programında bir kesit ile yazımızı sonlandırıyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

72 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu