Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Gabriel Ustanın Oğlu Bakın Kim Çıktı!

Hercai Gabriel Ustanın oğlu karakteri 29 Kasım 2019 cuma günü dizinin 22. bölümün de kadroya dahil oldu. Uzun zamandır merak edilen ve Azize’nin gerçek düşmanı kim diziye merak ediliyordu. Şimdi kadroya katılan Gabriel Ustanın oğlu Azize’nin düşmanı mı? Hep birlikte izleyip, göreceğiz.

Harcai dizisi Gabriel Ustanın oğlu karakterine hayat veren oyuncu en son elimi bırakma dizisinde Azmi karakterine hayat vermişti. Şimdi yeni sezonda Gabriel Ustanın oğlu olarak önemli rolde kendisini izleyeceğiz. 

=> Hercai Haşmet Ağa Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Gabriel Ustanın oğlu Kim?

İlk bölümden itibaren oldukça beğeni toplayan ve her bölümü milyonların izlediği dizide yeni karakterlerin girmesi oldukça heyecan uyandırsa da karakterlerin ana kadroda kalıcı olmaması izleyenleri üzen bir nokta olduğunu söylemek isterim.Hercai dizisi Gabriel Ustanın oğlu - Burak Tamdoğan

Yaklaşık bir aydır Azize Aslanbey’e gelen mektuplar ve her daim ondan bir adım önce olan birisi olduğunu zaten dizi izleyenler çok iyi biliyor. Bu konuda bir çok yorum yapıldı. Hatta Dilşah’ın ölmediğini ve intikam almak için bu günü beklediğini söyleyenler bile oldu. Şimdi Hercai Gabriel Ustanın oğlu karakteri kim? Merak etmeyin bu yazımızda bu karakteri tanıyacağız.

=> Bu arada [mavibuton]Hercai Gabriel[/mavibuton] gerçekte kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Hercai dizisindeki Gabriel Ustanın oğlu ile Dilşah arasında bir bağ var mı? diye sosyal medyada bir çok kişinin merak ettiğini gördüm. Gözlemlediğim kadarı ile Dilşah ile hiç bir bağlantısının olmadığını söyleyebilirim.

 

Hercai Dizisi Gabriel Ustanın oğlu Gerçekte Kimdir?

Dizisinin 22. bölümün d 29 Kasım 2019 tarihinde kadroya dahil olan ve Gabriel Ustanın oğlu karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Burak Tamdoğan. Ocak 1971 yılında Başkentte hayata gözlerini açan oyuncu  oğlak burcudur. Oyunculuk üzerine “Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü” mezunudur.Hercai dizisindeki Gabriel'in oğlu - Burak Tamdoğan Üniversite eğitimine Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünde başlamış ama oyunculuk üzerine kendini yetiştirmeye karar vererek tiyatro bölümünde eğitim almaya karar vermiştir.

Lisans eğitimini bitirdikten sonra Ankara Sanat Tiyatrosunda hem oyunculuğu hem yönetmenliği ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.  İlk defa kamera karşısına “Ferhunde Hanımlar” dizisinde bölüm oyuncusu olarak sektöre adım atmıştır. hercai dizisi burak tamdogan resmiaradan yedi yıl geçtikten sonra “Bizim Evin Halleri” dizisinde yine bölüm oyuncusu olarak kendisini izleme fırsatı bulmuştuk. yine uzun bir aradan sonra 2004 yılında “Avrupa Yakası” dizisinin birinci sezonunda bölüm oyuncusu olarak dizi kadrosuna dahil olmuştu.

İlk sinema deneyimi ise “Beynelmilel” sinema filminde “Samet Üsteğmen” rolünü canlandırmıştı. Dikkatleri üzerine çekmesi 2007 yılında yayınlanan “Parmaklıklar Ardında” dizisinde “Osman Zeybek” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yıldızının parlaması 2014 yılında “Kara Para Aşk” “Hüseyin” karakteri ile yıldızı parlamıştır. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisine dahil olmadan evvel son olarak 2017 yılında “Şansımı Seveyim” sinema filminde “Kör Hafız” rolünü başarı ile canlandırmıştır. Analar ve Anneler adlı dizide Salih Ağa karakteri ile de büyük beğeni almıştır. 

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Mehmed Bir Cihan Fatihi adlı dizide Şahabettin Paşa’ya hayat vermiştir. Tiyatro üzerine de eğitim veren Tamdoğan ilgi alanları olan psikoloji ve tiyatroyu bir araya getiren tiyatro eğitimleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Sesi de oldukça güzel olan oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Elimi Bırakma” dizisinde rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu