Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Gönül Kim? Gönül’ün Gerçek Adı Diriliş Ertuğrul Oyuncusu

 Hercai dizisi Gönül karakteri hakkında hazırladığımız yazımızda sizlere ayrıca Hercai Gönül kim olduğunu gerçek adı birlikte tüm detaylarını bu yazımızda sizler için hazırladık.

Hercai Gönül kim - Oyuncu Oya Unustası resmi
Hercai Gönül kim – Oya Unustası resmi

Hercai Gönül Aslanbey; Azize Aslanbey’in torunudur. Sultan’ın kızı olan Gönül ilk başta Miran’a karşı duyduğu aşk, Azize’nin kulağına kadar güder. Azize de görünüş de iki torununu evlendir.

Aslında amacı Şadoğlu olan Reyyan’ın kuma olarak geldiğini Midyat halkına duyurmaktır. Sultan’ın kızı Gönül Aslanbey çok sonra öldü diye bilinen kardeşinin yaşadığını öğrenecek.

=> Hercai Fırat Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Dizisi Gönül Karakteri

Şadoğlu ailesinin ölesiye düşman kabul ettiği Aslanbey Ailesinin güzel üyesi Gönül dizinin en sevilen karakterlerinden biri olacak. Aşk konusunda zor günler yaşayacak olan Gönül, hayalleri ile yaşadığı gerçeklerinin uyuşmaması nedeniyle çok üzülecek biri. Miran’la Reyyan’ın evlenmesine engel olmaya çalışacak olan Gönül, Miran’ın eşidir. Reyyan ise Miran’ın ikinci eşi olacağından bihaberdir. Ta ki kına gecesinde Miran ve Gönül’ün konuşmasını duyana kadar. 

Hercai dizisi Gönül - Sultan Aslanbey'in kızı

Masal gibi bir hayatın hayalinde olan Gönül aslında hayali kurduğu aşkı başkasının yaşadığını görerek yaşadığı sıkıntılar ile boğuşacak. Zira Miran ile evli olmasına rağmen Miran ona hiç dokunmayacak. Hercai dizisinde Gönül’e hayat verecek olan güzel oyuncu hakkında detaylar ile devam edecek olursak, işte sizler için hazırladığımız detaylar.

Hercai Gönül Aslanbey

Hercai dizisi Gönül’ün gerçek adı Oya Unustası. Ocak 1988 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açan başarılı oyuncu, oğlak burcudur. Lisans eğitimini “Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi” “Flüt alanında” almıştır. Üniversite yıllarından daha öncelere dayanan oyunculuk merakını, profesyonel bir oyuncu olmak için “Plato Film Okulu Akademi otuzbeşbuçuk Oyunculuk eğitimi” alıp, kariyerine yön vermiştir.

Güzel oyuncu, 2003 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın ardından adını duyurmayı başaran oyuncu, ilk kez 2010 yılında sinema filmi olan “Kaybedenler Kulübü” adlı filmde rol alıp ustaca oynamayı başarmıştır.

Dizi tecrübesi sinema tecrübesinden bir yıl sonra, İzmir Çetesi adlı dizide “Duru” karakterini canlandırması ile dizi sektörüne de adım atmış oldu.  2013 yılında yayınlanan “Sevdaluk” dizisinde “Gülben” olarak karşımıza çıkmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yıldızının parlaması ve ülke çapında popüler bir oyuncu olması iki ayrı dizi sayesinde olmuştur. Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun’un gerçek yaşamı anlatmaya devam ediyoruz. diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kim resim 1Bunlardan ilk 2014 yılında “Beyaz Karanfil” dizisindeki “Nergis” rolü ve 2015 yılında “Kalbim Ege’de Kaldı” dizisinde “Zeliş” karakterine hayat vermesi ile popüler bir oyuncu olmuştur.

“Diriliş Ertuğrul” Sugay Hatun olarak diziye dahil olmadan önce son yer aldığı proje “Masum Değiliz” adlı dizide yer almış, ancak dizi beklenen reytingi alamayınca çok çabuk final yapmıştı. 

Güzel oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisinde  Sugay Hatun karakteri ile büyük beğeni almıştır. Hercai dizisinde Gönül Aslanbey karakterine hayat verecek olan oyuncu hakkında bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu