Hercai Dizisi Hazar Ölecek Mi? İşte Merak Edilen Gerçek

Hazar ölecek mi diye sosyal medyada merak edilen hatta gelecek bölümün fragmanını merakla beklenildiği bir bölüm henüz yayınlanmadan o merak edilen gerçeğe dönelim. Evet, Hercai Hazar ölecek mi? İşte bu sorunun cevabı bu yazının paragrafı arasında sizleri bekliyor.

Hazar Şadoğlu, Dilşah’ı ne kadar çok sevse de onun ölümünde dolayı sorumlu tutulmuş, Şadoğlu ailesinin bu zaman kadar Azize Aslanbey’in intikamı en büyük sebebi olarak geçtiğimiz bölümde açıklandı. Peki asıl gerçek bu mu? Azize Aslanbey oğlu Mehmet’in intikamını almak için Hazar ve ailesini yok etmek için 27 bekledi. Peki Hazar Azize’nin oğlunu öldürmediyse kim öldürdü? Gelin bu soruların cevaplarını bulalım.

Hazar Ölecek Mi? Hercai 20. Bölüm

8 Kasım 2019 Cuma günü 20. bölümü ile ATV ekranlarında olacak olan Hercai dizisinde Hazar Şahdoğlu tüm gerçekleri Miran ve Reyyan’a göstermek ve kendisini aklamak için 1 dakika dahi bekleyemeyeceğini söyleyip, Aslanbey konağına gizlice gitmiş, ancak ne olduysa Hazar merdivenlerin dibinde baygın bir halde yanın Miran’ın olduğu bir görüntü ile bölüm sona ermişti.Hercai Hazar olecek mi görseli - Hercai Dizisi Hazar Ölecek Mi? İşte Merak Edilen Gerçek

İzleyenler de hemen Hazar ölecek mi? diye merak içinde bu sorunun cevabını gün boyu aradığını fark ettim. Peki gerçekten Hercai 20. bölüm de neler olacak? Hazar, tüm gerçekleri her ne kadar Miran’a açıklamak isterken Hazar ayağı kayıp merdivenlerden düştü. Tam da o sırada avluda olan Miran merdivenlerde düşen Hazar’ın yanına gittiği sırada Reyyan da çıkan sesi duyup olay yerine geldiğinde babası kanlar içinde yerde olduğunu görünce ağlayarak yanına gelir.

Bu arada Hercai 20. Bölüm Fragmanı ve gelecek bölümde neler olacağını öğrenmek için tıklayınız.

Reyyan ilk başta babasını bu halde görünce Miran’ın yaptığını sanıp onun üzerine gidecek. Ancak Miran bunu yapmadığını ve merdivenlerden düştüğünü söyleyecek. Hemen ambulansla hastaneye götürülüp ameliyata alınacak.

Hazar Şadoğlu ameliyat sırasında her ne kadar kalbi dursa da doktorlar onu kurtarmayı başaracak. Yani Hazar ölmeyecek. Zira tüm hikayenin kurgusu ve hikayenin ana konusu Hazar’in Mehmet ve Dilşah’ı öldürmesi üzerine kurulu. Bu sebeple Hazar ölmeyecek. Zira aldığımız tüyolar da Hazar ile Esma daha Azize Aslanbey’e yakalanacak.Hercai Dizis Hazar olecek mi görsel - Hercai Dizisi Hazar Ölecek Mi? İşte Merak Edilen GerçekMiran Hazar’ın elinde olan Mektubu okuyunca konağı Reyyan ile birlikte terk edip, ayrı bir eve çıkacak. Hazar, Azize’nin oyunun bozmak ve gerçek katili bulmak için yeni bir iz yakalayacak. Bu nedenlerden dolayı Hazar %100 ölmeyecek.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM