Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Hazar Şadoğlu Kim? Oyuncunun Gerçek Adı Daha Önce Rol Aldığı Diziler

Hercai dizisi Hazar karakterini sizlere tanıtacağız. Ayrıca Hercai Hazar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve hayatı hakkında detaylara sizlerle paylaşılacak. Atv ekranlarının Mia Yapım imzalı yeni dizisi Hercai dizisi oyuncularını sitemizde sizlere tek tek tanıtıyoruz.

Hercai Hazar; Şadoğlu ailesinin en büyük oğludur. Hazar askere gitmeden önce Gülşah ile evlenmek ister. Ancak askerlik vazifesini bir an evvel yapıp Gülşah ile evlenmeyi hayal ederken Azize oğlu Mehmet Aslanbey ile zorla Gülşah’ı evlendirmesini geç haber alan Hazar bu işi bozmak ister. Ancak Mehmet Aslanbeyin öldürtmesi Hazar’ı üzerine yıkılmaya çalışılsa da Hazar öldürmediğini her ne kadar kanıtlasa da Azize Hazar’ı düşman olarak ilan eder.

Hazar Şadoğlu Dilşah’ı çok sevse de askerdeyken Mehmet Aslanbey ile zorla evlendirilmesini duyan Hazar yıkılacak. Sonrasında Dilşah’ın ölümü ile uzun yıllar evlenmeyecek. Lakin Azize Aslanbey Gerek Dilşah’ın ölümünü gerekse oğlu Mehmet Aslanbey’in ölümünü Hazar’a yıkacak.

=> Hercai Zehra Şadoğlu (Reyyan’ın annesi) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Hazar kim - Serhat Tutumluer resmi
Hercai Hazar kim – Serhat Oyuncu Tutumluer resmi

Atv’nin yeni dizisi başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün rol aldığı Hercai dizisi çekimleri Mardin’de başladı. Dizinin çekimleri sürerken karakterler de netlik kazanmaya devam ediyor. [saributon]Hercai dizisi Miran[/saributon] için tıklayınız.

Güncelleme 16 Ekim 2020: Hazar Şadoğlu 16 Ekim 2020 tarihinde ekrana gelen bölümde Miran’ın babası olduğunu bizzat Zehra Şadoğlu tarafından öğrense de Zehra’nın elinde delil olmadığı için başkaca delil aramaya koyuldu.

Merakla beklenen dizide Reyyan Şadoğlu adıyla duyacağımız Ebru Şahin’in canlandırdığı karakterin amcası olarak izleyeceğimiz Hazar Şadoğlu, dizinin önemli karakterlerinden olacak.

Aslanbey Ailesiyle olan husümetleri nedeniyle Reyyan ve Miran’ın aşkına inanmayanlardan biri olarak karşımıza çıkacak olan Hazar Şadoğlu, Şadoğlu ailesinin en önemli isimlerinden biri olacak. Yıllar evvel Zehra 17 yaşında iken başka birinden hamiledir. Hazar bu hamileliği bilmesine rağmen Zehra ile evlenir. Gül adında bir kızları da doğar. Nasuh ağa bu nedenle Reyyan’ı kan bağı olmadığından sürekli dışlar. Yeri gelir hatası olmasa da döver. Hazar ise içten içe Reyyan için üzülür ama babasına karşı da çıkamaz. 

Hercai Dizisi Hazar Bey’in Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu karakterine hayat verecek olan oyuncu Serhat Tutumluer. Serhat Tutumluer kimdir, kaç yaşında sorularıyla devam edelimHaziran 1972, Eskişehir doğumlu olan usta oyuncu “Vatanım Sensin” adlı dizide çok önemli bir rolde dikkat çekmiştir.

“Oyunbozan” adlı dizide Mahir karakteri ile ekranlara gelen oyuncu daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan  “Filinta” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Boris karakteri ile beğeni alan oyuncun rol aldığı bir diğer önemli yapım da “Umutsuz Ev Kadınları” dizisi olmuştur. “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde Sinan rolüyle dikkat çeken oyuncunun rol aldığı bir diğer yapım da “Ezo Gelin” adlı dizidir. Bu dizide de Kadim rolüne hayat vermiştir.boğaziçi rapsodi serhat tutumluer resmi

Serhat Tutumluer evli mi diye merak edenler için kısa bir de bilgi verelim: başarılı oyuncu 2007 yılında Senan Kara ile evlenmiştir.  Usta oyuncunun yer aldığı sinema filmleri ise; “Siyah Beyaz”, “Cenneti Beklerken”, “Yeraltı”, “Ara”, “Kıskanmak”, “Büyü”.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Tutumluer, 2008 ve 2009 yıllarında en iyi erkek oyuncu ödülü almıştır. Son olarak “Bir Umut Yeter” dizisinde Kenan karakterini canlandırmıştır. Hercai dizisinde Şadoğlu Ailesinin önemli isimlerinden olan Hazar Şadoğlu karakterine hayat verecek olan oyuncu hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından son rol aldığı diziden bir kesit ile yazımızı sonlandırıyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu