Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Mahmut Kim? Azize’nin Adamı Mahmut Gerçekte Kimdir?

Hercai Mahmut karakteri Azize’nin adamı olarak dikkatleri üzerine çekmeye başladığı şu günlerde oyunculuğa yeni adım atan ve dizide Mahmut karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu ve oynadığı karakterden bahsedeceğiz.

Hercai Mahmut; Azize’nin en güvendiği kişidir. Azize aç  kalan Mahmut’u pislikten kurtarmış ona her türlü imkan vermiştir. Mahmut Azize için yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Azize Mahmut’un güvenin test etmek için kafasına sıkmasını istemiş, Mahmut 1 dakika bile düşünmeden kafasına sıksa da mermi olmadığı için silah ateş almaz. Mahmut Azize’ye karşı güvenin tekrar tekrar kanıtlamıştır.

=> Hercai Çoban Şehmuz Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.Hercai Dizisi Mahmut- Azize'nin AdamıBildiğiniz üzer Aslenbeyler’in başında Azize Aslanbey var. 27 yıl önce oğlu Mehmet’in öldürülmesinden sonra intikamını almak için adım adım her şeyi planlamış ve bir gün Şadoğluları’nın karşısına çıktığında arkasında vurulmamak için sonuna kadar güvendiği kişiler ile yola çıkmak için yoksulluk içinde anne ve babasını kaybetmiş Mahmut’u alıp büyütmüş ve her dediğini eksiz yapan ketum bir adamı haline çevirmiştir.

Hercai Dizisi Mahmut Kim?

Azize planlarının bir bir boşa çıkmasında sonra yanında çocuğu gibi büyüttüğü ve hiç bir şeyini eksik koymadan bu zaman getirdiği Mahmut’dan şüphelenmiş ve ona bir oyun oynayarak tenha bir yere getirmiştir. Azize adamının ne derece kendisine bağlı olduğunu anlamak ve yer geldiği zaman Miran’ı dahi vuracak bir bağlılıkla bağlı olup olmadığını anlamak için tenha bir yere Mahmut’u götürüp orada Mahmut’un silahını alıp;

“Sık kafana Mahmut!”
Azize Aslanbey

Hercai Mahmut- Azize'nin AdamıDiyerek ne derece bağlı olduğunu anlamaya çalışır. Mahmut da hiç düşünmeden dolu sandığı silahı kafasına sıkar ama silah ateş almaz. Böylelikle Azize kendisini bile düşünmeden öldürebilecek bir bağlılıkla itaat ettiğini görünce artık her türlü kötü planlarını Mahmut üzerinden yapmaya başlar. Bunlardan bazıları

  • Miran’ı arabasının taranması
  • Miran ile Reyyan’ın evinin taranması

Bunlardan sadece bazıları Mahmut ve adamları sayesinde planlanmış ve yapılmıştır. Bu olaydan Fırat’ın dahi haberi yoktur. normal de Fırat bu adamların başında ki isim olsa da Fırat’ın kimin oğlu olduğu henüz belirsizliğini koruduğu için Azize Fırat’a da çok güvenmiyor. Sözlerini burada tamamlarken Hercai Dizisinde Mahmut karakterini canlandıran ve ilk defa kamera karşısına geçen yeni oyuncunun gerçek adını açıklamak istiyorum.

Azize’nin Adamı Mahmut Gerçekte Kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanan ve ilk günden itibaren harika reytingler alan dizi bildiğiniz üzere Mardin ilinin Midyat ilçesinde çekimleri yapılmaktadır. Dizide Azize’nin adamı Mahmut karakterine hayat veren Emrullah Omay da aslen Midyatlı’dır.Hercai Azize'nin Adamı Mahmut - Emrullah Omay

Ekranların yeni yüzlerinden olan Emrullah Omay’ın ilk rol aldığı diziler Kadim dostum, aşktan kaçılmaz, Jan, aşk bir hayal ve hercai dizisidir. Beşinci projesinde karşımıza Azize’nin en yakın adamı Mahmut karakteri ile harika iş çıkartan başarılı oyuncu, yeni dizi projeleri ile ekranlar da kalmayı hak ettiğini açıkça söyleyebilirim.

Sosyal medya hesabından çekim aralarında sık sık takipçileri ile çektiği resimlerle buluşan oyuncu, aslen Mardinli olan başarılı oyuncunun bu zaman kadar yer aldığı diziler alt kısıma eklenmiştir.

Emrullah Omay’ın yer Aldığı Diziler

  • Kadim dostum
  • aşktan kaçılmaz
  • Jan
  • aşk bir hayal
  • hercai

Kendisine çıktığı bu yolda başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu