Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Miran Kim? Hercai Miran’ın Gerçek Adı Yaşı

Hercai dizisi Miran kim? Hercai Miran karakterine hangi oyucu hayat veriyor? Daha önce hangi dizi ve filmde? Hercai Miran karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ne? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

Hercai Miran - Oyuncu Akın Akınözü resmi
Hercai Miran – Akın Akınözü resmi

Hercai Miran; Azize Aslanbey’in torunu olarak ilk etap da karşımıza çıkan miran aslında Azat Şadoğlu ile Gülşah’ın oğlu olduğunu öğreneceğiz. Azize Aslanbey ise bu durumu çok önceden bildiği için Şadoğlu ailesini adeta kendi silahı ile vurmak için Miran’ı intikam duygusu ile yetiştirmiştir.

Miran intikam almak için Şadoğlu ailesinin kızı zannettiği Reyyan ile sahte evlilik yapıp, Midyat sokaklarına atacak. Lakin Reyyan Miran’a sırıl sıklam aşık olması her şeyi alt üst edecek.

Miran önce Reyyan’a aşık olacak daha sonra gerçek annesi Dilşah’ın ölüm nedenlerini araştırmaya aşlayacak. Sonunda Miran Aslanbey olmadığını ve Şadoğlu olduğunu öğrenecek.

=> Hercai Azize Aslanbey Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız

Mia Yapım imzalı Hercai dizisinde birbirine düşman iki ailenin evlatlarının tutkulu aşklarını izleyeceğiz. Bir tarafta da nefret diğer tarafta uzak durulamayan bir aşk hikayesi.

Atv ekranlarının yeni dizisi Hercai ne zaman başlayacak diye merak edenlerin merak ettiği bir diğer soru da Hercai dizisi Miran karakteri oldu. Bu nedenle bizlerde yazımızda sizlere.

Reyyan ne kadar sevgi doluysa, Miran da o kadar öfke dolu. Ancak Reyyan’ı her gördüğünde Miran’ın da yüreğinden kelebekler uçuşur. Reyyan’dan uzak durmak istese de her yerde onu gören Miran aklından da yüreğinden de Reyyan’ı silemez.

Aşka asla inanmayan diyen Miran’ı aşka inandıracak olan Reyyan ile Miran’ın büyük değişimi de seyirciden tam not alacak cinsten. hercai akın akınözü resmiMiran’a aşık olan Yaren, amcasının kızı olan Reyyan ile Miran’ın aşık olmalarına sinir olurken bu aşkın önünde de duramayacağını uzun uğraşları sonunda görecek.

  • Hercai dizisi Miran kim, Reyyan ile büyük bir aşk yaşayacak olan Miran nasıl biri?
  • Hercai Miran’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynamıştı? Bu soruların yanıtları da yazımızda yer alacak.

Azize’nin torunu olan Miran yıllardır babaannesinden baba ve annesinin Hazar Şadoğlu tarafından öldürüldüğünü dinler. Kin ile büyüyen Miran, intikam için Hazar’ın kızı Reyyan ile evlenmeye karar verir. 

Atv’nin yeni dizisi Hercai dizisinde Miran kim diye merak edenler için oyuncu hakkında merak edilen tüm detayları siz değerli takipçilerimizle yazımızda paylaştık. 

Hercai Miran Kimdir?

Hercai dizisinde Miran karakterine hayat veren oyuncu Akın Akınözü. Son olarak TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Ömer rolüne hayat veren oyuncu 1990, Ankara doğumludur. Gökçe Altan Ajans oyuncularından olan oyuncu “Azrail” adlı sinema filmiyle sektöre merhaba demiştir.

Daha sonra “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde Ivan karakterine hayat veren Akınözü, “Arkadaşlar İyidir” dizisinde Yunus karakterine hayat vermiştir. “Arslan Ailem” dizisinde Burcu Özberk ile başrolü paylaşmış ve Murat karakterine hayat vermiştir. 

Ankara Ted Koleji mezunu olan başarılı oyuncu, İngilizce konusunda da oldukça iyidir. Akın Akınözü 180 cm boyunda ve 72 kg ağırlığındadır. Ünlü oyuncunun sevgilisi olup olmadığı konusunda malesef ki bilgi bulunmuyor. Hercai dizisi Miran hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından oyuncu ile yapılan bir röportaj ile yazımızı bitiyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu