Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Nasuh Ağa Kim? Hercai Nasuh Ağa’nın Gerçek Adı Bilgileri

Hercai Nasuh ağa karakteri dizinin Azize ile birlikte en önemli karakterlerinden birisidir. Cihan ile Hazar’ın babası olan Harcai dizisi Nasuh ağa karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor. 

Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün Reyyan ve Miran karakterine hayat vereceği Hercai dizisi çok yakında seyirciye merhaba diyecek. Fragmanlarıyla şimdiden dikkat çeken Hercai dizisi oyuncu kadrosu da merak konusu oldu.

Hercai dizisi Nasuh ağa karakteri geçmişte bu intikam meselesinin en başından Nasuh ağanın yaptıkları işlerin bu haddeye gelmesine sebep olmuştur. Nasuh ağa Miran’ın annesi Gül’ü kapısına geldiğinde kapıdan kovması meselenin bu boyutlara gelmesine neden olan kişidir. Hala bir çok sırları saklayan Nasuh ağa gün geçtikçe sırları ortaya çıkacak

Nasuh Ağa geçmişte yaşadığı olaylar peşini yıllar geçse de bırakmadı. Azize ile yaşadıkları nedeniyle Azize Aslanbey intikam almak için Nasuh’un soyunu tüketmek için elinden geleni yapacak. Nasuh ise bu gerçekleri saklamak için kan davası yalanını uyduracak.

=> Hercai Hazar Şadoğlu Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Nasuh ağa kim resmi
Hercai Nasuh ağa – Macit Sonkan

Usta oyunculardan Ayda Aksel’in de kadrosunda yer aldığı Hercai dizisinde Ayda Aksel’in karşısında duran Nasuh ağa karakteri de oldukça dikkat çekici. Nasuh Şadoğlu, Reyyan’ın ailesinde bir dediği iki edilmeyen, saygı duyulan bir aile büyüğüdür. 

Her söylediği adeta bir emir gibi olan Nasuh Ağa’ya saygıda kimse kusur edemez. Nasuh Ağa eğer bir karar vermişse ailede büyüğünden küçüğüne herkes ona itaat etmek zorundadır. Aslanbey’lerin düşmanı olan Şadoğlu Ailesinin lideri rolüyle karşımıza çıkacak olan oyuncu ise Macit Sonkan.

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Nefes Nefese” adlı dizi ile dikkat çeken ve Şakir Ağa rolüne hayat vermiş olan ve Hercai dizisinde de Nasuh Ağa karakteriyle beğeni alacak olan usta oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle.

Macit Sonkan  (Hercai Nasuh Ağa Nasuh Şadoğlu)

İzmir’de dünyaya gelen usta oyuncu 1953 doğumludur. Mandalina Casting’e bağlı olarak görev yapan oyuncu Tiyatro Bölümü mezunudur. 1982 yılında “Dost Eller” adlı dizide bir askere hayat vererek kariyerine başlayan oyuncu şu ana kadar 40’a yakın yapımda rol almıştır.nefes nefese macit sonkan resmi

“Süper Baba” dizisinde Haydar Ağa rolü, “Gurbetçiler” dizisinde Dozer Sadık karakteri unutulmaz rolleri arasındadır. “Deli Yürek” dizisinde bir kulüp başkanına hayat vermiş olan oyuncu “Ezo Gelin” dizisinde iki sezon boyunca Dinar Usta karakteriyle adından söz ettirmiştir.

“Aşk Bir Hayal” dizisinde yine bir ağaya hayat veren oyuncu adeta ağa rolleri için biçilmiş kaftan gibi. Son olarak rol aldığı “Nefes Nefese” dizisinde de yine bir ağaya hayat vermiş olan oyuncu Hercai dizisinde de Nasuh Ağa rolüyle hafızalara kazınacak gibi.

Yılların tecrübesi sahip olan oyuncu 173 cm boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. Hercai dizisi Nasuh Ağa karakteri ve Hercai dizisi Nasuh Ağa’nın gerçek adı ve bilgileri hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından oyuncunun son olarak rol aldığı diziden bir kesit ile yazımızı sonlandırmak istiyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu