Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Sultan Kim? Nefes Nefese Dizisinin Sultan’ı Hercai’de!

Atv ekranlarında yayın hayatına başlamak için gün sayan Hercai dizisi çekimleri devam ederken oyuncuları ve karakterler hakkında da merak edilen tüm detaylar yavaş yavaş netlik kazanıyor.

Aslanbey Ailesi ve Şadoğlu Ailesinin yıllardır süregelen öfkelerinin arasında filizlenen imkansız bir aşkın hikayesini konu alan Hercai dizisinde entrika dolu karakterler de diziye damga vuracak.

Hercai Sultan; Aslanbey konağına gelin geldiğinde eşinden yediği dayakların hesabını geçirdiği trafik kazansında eşini ölüme terk etmesi ile intikam aldığını düşünse de ilerleyen bölümde Sultan, Azize’nin büyük oğlunu bilerek ölüme terk ettiği için Azize ile karşı karşıya gelecek.

=> Hercai Gönül Aslanbey Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Şadoğlu Ailesinde olduğu gibi Aslanbey ailesinin de de adından söz ettirecek karakterler var. Bunların başında Miran’ın annesi olacağı konuşulan Sultan yer almakta. Sultan karakteri dizinin en önemli karakterlerinden biri olarak seyircinin en dikkat edeceği karakterlerden birisi olacak hiç kuşkusuz. 

Hercai dizisi Sultan kimdir merak edenler için kısaca bilgi verecek olursak; Aslanbey Ailesinde tüm dünyası kızı olmuş ve onun için yapamayacağı şey olmayan biri desek yeri. Aslanbey Ailesine gelin olduğu gün sanki buranın sultanı ben olacağım diye ant içmiş gibi davranan Sultan, davranışlarıyla da konağın sahibi edasındadır. 

Sultan’ın hal ve davranışları evin hizmetlilerini de çileden çıkarmaktadır. Herkes emrine itaat etmek zorundadır elbette ancak insanlara öyle davranır ki onlar da içten içe ona sinir olmaktadır.Gönül’ün annesi olan Sultan Miran’a da annelik etmektedir. Miran’a kız istemeye de Sultan aile büyüğü olarak gider.nefes nefese gülçin santırcıoğlu resmiHercai dizisinin en gizemli karakterlerinden biri olarak seyirci karşısına çıkacak olan Sultan karakteri hakkında bu bilgilerin ardından sizlere hemen Hercai Sultan’ın gerçek adı ve hayatı hakkında da bilgiler vererek yazımıza devam edelim.

Gülçin Santırcıoğlu (Hercai Dizisi Sultan Aslanbey)

Mia Yapım imzalı Mardin /Midyat’ta çekimleri devam eden Hercai dizisinde Sultan Aslanbey karakterine hayat veren oyuncu Gülçin Santırcıoğlu.

En son Star Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmış olan “Nefes Nefese” adlı dizide diznin en gizemli karakteri olan Sultan karakterine hayat vermiş olan başarılı oyuncu Ocak 1977, İzmir doğumludur.

Bu dizideki oyunculuğu ile adından söz ettirmiş olan usta oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Opera Şan Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu pek çok yapımda rol almıştır.

Bunlardan bazıları ise şöyle; “Gülpare”, “Yumurta”, “İki Çizgi”, “Elveda Rumeli”, “Memlekette Demokrasi Var”, “Osmanlı Tokadı”, “Bir Çocuk Sevdim”, “Doktorlar”, “Kara Ekmek”, “Diriliş Ertuğrul”, “Oyunbozan” 

Hercai dizisinde Sultan rolüyle seyirci karşısına çıkacak olan oyuncu rol aldığı “Diriliş Ertuğrul” dizisinde de canlandırdığı karakter ile adından söz ettirmiştir. Oyuncunun sesi de oldukça güzeldir. İşte sizler için sesini dinleyebileceğiniz bir video.

Gülçin Santırcıoğlu Hercai Sultan Kim Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu