Oyuncu Kadrosu

Hercai Dizisi Yaren Kim? (Reyyan’ın Kuzeni) Hercai Yaren’in Gerçek Adı Yaşı

Hercai Yaren kimdir? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi ve filmde rol aldı? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda sizleri bekliyor.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün  başrollerini paylaştığı Mia Yapım imzalı Hercai dizisi büyük ilgi çekiyor. Atv’nin yeni dizisi Hercai oyuncuları da dizinin merak edilenleri arasında.

Hercai Yaren - Oyuncu İlay Erkök resmi
Hercai Yaren – İlay Erkök resmi

Hercai Yaren; Handan Şadoğlu ile Cihan Şadoğlu’nun kızıdır. Azat’ın kardeşi Yaren Miran’a aşık olsa da Miran Reyyan’ı seçmesi karşısında Yaren ikilinin aşkına her türlü kötülüğü yapacak. Ancak sonunda yaptığı tuzak ve oyunları Şadoğlu ailesi öğrenince Cihan kızı evlatlıktan men etmek ister. Araya girenler sayesinde Yaren Harun ile evlendirilir.

Yeran yaptığı tüm oyunlar ortaya çıktıktan sonra Reyyan’ın da kendisi gibi sefil ve rezil duruma düşmesini için her yolu kollayacak. Harun ile isteyerek evlenmese de Harun Aslan Aslanbey’in adamı olduğunda tıpkı Reyyan’ın ilk defa Miran ile evlendiği anda hissettiklerini hissedecek. 

=> Hercai Azat Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu soruların yanıtlarını sizlere sunduk. Atv ekranlarının fragmanlarıyla dikkat çeken yeni dizisi Hercai dizisi Mardin’de çekilen dizilerden biri olarak seyirciyle buluşacak. Hercai dizisinde sevgi nedir bilmeyen ve mutlu olmayı da bilmeyen Miran, içindeki intikam duygusuna rağmen gönlünü Reyyan’a kaptırır.

Ailesinin düşmanı olan Aslanbeylerin oğlu Miran’a deliler gibi aşık olan ve onu yere göğe sığdıramayan Yaren, Miran’ın Reyyan’a olan ilgisini fark edip hem Reyyan’a sinir olur hem de Miran’ı elde edebilmek için türlü oyunlar oynar. Miran’ı ilk gördüğü anda beğenen Yaren, Miran ile evlenme hayali kurarken Miran onu değil Reyyan’ı istediğini söyler.

  • Hercai Yaren kim, nasıl biri?
  • Hercai Yaren’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı?

Hercai dizisinde Miran’a olan saplantılı aşkıyla hepimizi şaşırtacak olan Yaren karakterini kim canlandırıyor merak edenler için oyuncu hakkında da detaylara geçelim. 

Hercai Yaren Kimdir?

Hercai dizisinde Yaren karakterine hayat veren oyuncu İlay Erkök. Ekranların genç ve güzel yüzlerinden olan oyuncu aslen Manisalı. İstanbul’da 1993 yılında dünyaya gözlerini açan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun oldu. 2013 yılında sektöre merhaba diyen oyuncu “Güneşi Beklerken” adlı dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.darısı başımıza ilay erkök resmiBu dizinin ardından “İnadına Aşk” adlı dizi ile yeniden adını duyuran güzel oyuncu sadece oyunculuk alanında değil voleybol alanında da oldukça iddialı. İşkoçya Kraliyet Akademisi’nde voleybol üzerine eğitim alan Erkök, lisanslı bir voleybolcudur.

Oyunculuğa geçişini elbette ki merak edenler vardır. Voleybolcu olan Erkök, “Arkadaşım Hoşgeldin” programında sahneye çıkmış. Sahnede oyunculuğu ile beğeni alınca bu konuda kendini yetiştirmeye karar vermiştir.

Royal Conservatoire of Scotland’da eğitim alıp dönen oyuncu Tolga Çevik’in asistanı olarak çalışmıştır. Son olarak 2016 senesinde “Hayatımın Aşkı” adlı dizide rol almış hemen ardından da “Darısı Başımıza” dizisinde Nur karakterine hayat vermiştir. 

Şarkıcı ve oyuncu Keremcem ile evlilik yolunda önemli adımlar atmak üzere iken ayrılık haberleriyle gündem olan İlay Erkök, Keremcem ile ayrıldıklarını ama arkadaşlıklarının hala devam ettiğini de basınla paylaşmış.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu