Oyuncu Kadrosu

Hercai Fırat Kim? Miran’ın En Yakın Arkadaşı Ve Çalışanı Fırat Karakterine Hayat veren Oyuncu Ve Hakkına Merak Edilenler

Hercai Fırat kim olduğunu yani Miran’ın en yakın arkadaşı ve çalışanı olan Fırat kim olduğunu ve daha önce yer aldığı dizileri sizler için hazırladık Hadi buyurun başlayalım.

15 Mart Pazar günü ilk kez karşımıza çıkacak olan, Mai yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen ATV ekranlarına yeni başlayacak olan Hercai dizisinde yer alan oyuncular da daha dizi başlamadan merak uyandırmaya başladı.

Hercai Fırat; Aslanbeylerin çalışanıdır. Aslanbey konağının emektar kalfası olan Esma’nın da oğludur. Azize Aslanbey Miran’a malları devretmeyip kalfanın oğlu Fırat’a bırakması, akıllara Fırat Sultan’ın oğlu mu sorularını beraberinde getirmiştir. Lakin gerçek bir yıl sonra ortaya çıkacak. Aslan Aslanbey Sultan’in öldü denilen oğlu olarak gelecek.

=> Hercai Esma (Fırat’ın annesi) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Fırat Kim?

Bazı arkadaşlıklar aradaki mesafeleri yok eder. Fırat ile Miran’ın arkadaşlığı da eskilere dayanır. Fırat’ın babası Miran’ın ailesinin hizmetinde bir kahya iken Fırat da bu konakta doğar ve Miran ile birlikte büyümeye ve sıkı bir dost olarak bunca yıl zaman geçirirler ama bir kez birbirlerinin kalbini kırmamışlar. bunun en büyük nedeni ise Fırat nereden geldiğini ve ne için çalıştığını hiç bir zaman unutmadığı için hem Miran hem de annesi Azize hanım el üstünde tutmuştur.Hercai Fırat - Miran'ın Arkadaşı - (Cahit Gök)

Bakın Fırat kendisini nasıl anlatıyor? Aynen onun cümlelerini yazıyorum. “Fırat Demiralp benim adım. Kalfanın oğlu gibi değil, bey gibi büyüdüm aslan bey konağında. Azize Aslan bey ayırmadı beni Miran’dan. Bir kardeşim olsa bu kadar severdim. Yoldaş oldum ona. O da bana.” diyerek kendisini bizlere böyle anlattı. Miran’a kız istemeye gittiklerinden gördüğü Yaren’i ilk görüşte beğenen Fırat bakalım bu aşkını itiraf edecek mi? Şimdi Hercai Fırat Demiralp karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizileri aktaralım.

Hercai Fırat’ın Gerçek Adı

Sıkı bir dost olup, aynı zamanda nasıl o kişinin dostu ve çalışanı olduğunu bizlere en iyi şekilde gösterecek olan Hercai dizisinde Miran’ın arkadaşı ve yoldaşı olan Fırat Demiralp karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Cahit Gök. Ekim 1981 yılında Bingöl de hayata gözlerini açan oyuncu, şu an 37 yaşında ve doğum tarihine göre terazi burcudur.hercai fırat kim cahit gök resmi

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini tamamlayan genç oyuncu, Ezel dizisinde canlandırdığı Kenan karakteri ile popüler bir oyuncu olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2008 yılında Fırtına isimli film sayesinde olmuştur. Şimdi dilerseniz Cahit Gök’ün bu zaman kadar yer son 10 aldığı dizi ve filmlerin isimlerini tablo halinde, kalanları ise liste halinde sunacağız.

Cahit Gök’ün Yer Aldığı Diziler

Yıl Dizi/Film İsmi
2017 Siyah Beyaz Aşk
2017 Sana Kalbimi Verdim
2016 Çalgı Çengi İkimiz
2015 Tutar mı Tutar
2015 Hatırla Gönül
2014 Urfalıyım Ezelden
2014 Pek Yakında
2014 Kuzu
2013 Güzel Çirkin
2011 Üsküdar’a Giderken

Tabi sadece oyuncu bu kadar projede yer almadı. Bunun dışında yer aldığı dizi ve filmler ise aynen şöyle;

  • Çalgı Çengi – 2011
  • Mavi Kelebekler – 2011
  • Av Mevsimi – 2010
  • Ezel – 2010
  • Çıngıraklı Top – 2009
  • Bir Bulut Olsam – 2009
  • Fırtına – 2008

2008 yılından itibaren aktif olarak dizi ve filmlerde rol alan Cahit Gök’ün son olarak Hercai dizisinde Fırat karakterine hayat verecek. Şimdi Cahit Gök bakın dizideki karakteri nasıl anlatmış. alt kısıma ekliyorum. 

Hercai Dizisi Fırat’ın Kendini Tanıttığı Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu