Oyuncu Kadrosu

Hercai Gabriel Usta Kim? Telkari Ustası Gabriel

Hercai Gabriel karakteri en son Kadın dizisinde Seyfullah karakteri ile kendisini izlemiştik. Orada bir kabadayıya hayat veren başarılı oyuncu, şimdi Hercai dizisinde Gabriel karakteri ile yine karanlık bir adam olarak karşımıza olacak.

Azize Aslanbey uzun zamandır kendisi arkadaşından iş çeviren kim olduğunu arayıp dursa da bir türlü izini süremedi ve gerçek kimliğine ulaşamadı. 29 Kasım 2019 tarihinde 22. bölümde Azize gerçek düşmanı ile karşı karşıya gelecek. Hercai dizisi Gabriel karakteri Azize’nin sonu mu olur orasını bilmek ama Azize yakında karşılaşacağı düşmanına Telkari ustası Gabriel sayesinde olacak.

Miran ile Reyyan Miran’ın geçmişini araştırmak için yılların yüzük ustası Gabriel ustanın evine gidecek. Miran elindeki yüzüğü kimin yaptığını soracak. Lakin aradığı cevabı alamayacak.

=> Hercai Gabriel Ustanın oğlu Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hercai Gabriel Kim?

29 Kasım 2019 tarihinde Mia yapım imzalı dizi Atv ekranlarına geldiğinde gözler Zehra’nın elindeki mektubu Hazar’a gösterecek mi? merakın içinde izledik. Ancak beklentiler doğrultusunda Zehra mektubu Hazar’a göstermedi. Miran ile Reyyan da hastane de kaybolan mektubun peşine düşse de Azize’nin düşmanı bankta duran Hazar’ın kıyafetlerinin arasında mektubun alındığı anı gören kameraların görüntülerinin silinmesi yine Azize’nin düşmanının adamı araya girmesi nedeni ile gizlenmiştir.Hercai Gabriel Usta- Rana Cabbar

Gerçeklerin ortaya çıkmasın da Mardin de yıllarca telkari ustalığı yapan ama şimdiler de hasta yatağında yatan Telkari ustası Gabriel ustanın yanına giden Reyyan, elindeki yüzüğü kimin yaptırğını sormaya gidecek. Bakalım gerçeklerin ortay çıkmasında bir nebze katkısı olacak Gabriel usta, Reyyan’a neler anlatacak? Hep birlikte izleyip, göreceğiz.

Hercai Dizisi Gabriel Gerçekte Kimdir?

En son Kadın dizisinde izlediğimiz usta oyuncu Rana Cabbar Hercai dizisinde Gabriel karakterine hayat vermektedir. Ocak 1945 tarihinde dünyaya gelen usta oyuncunun doğum yeri ise İstanbul. “Vezir Parmağı” filmindeki başarısı ile ödüle layık görülen oyuncunun ilk rol aldığı yapım “Hakkari’de Bir Mevsim” adlı filmdir. Bu filmde muhtara hayat veren Cabbar, “Adem ile Havva” filminde Haydar rolünü canlandırmıştır. “72. Koğuş” filminin ardından “yer Demir Gök bakır” adlı filmde yer almıştır.hercai dizisi rana cabbar resmi İlk rol aldığı dizi ise “Can Şenliği” adlı dizidir. Üniversite eğitimi sonrasında Ankara’da yaşamaya başlayan tecrübeli oyuncu Rana Cabbar, “şahmaran” filminde Ali Dede karakteri ile seyirci ile buluşmuştur. “Akrebin Yolculuğu” filminin ardından 2005 yılında “Beyaz Gelincik” filmde yer almış ve Davut rolünü ustalıkla icra etmiştir.

Bir dönemin sevilen dizisi “Yaprak dökümü” ile asıl çıkışını yapan oyuncu “Kabadayı” filminde Haco karakterine hayat vermiştir. “Pars Narkoterör” dizisinde ilk sezon yer alan oyuncu dizide Seyit Ağa karakterine hayat vermiştir.

Oyuncunun dını en çok duyduğumuz bir diğer dizi ise “Aşkı Memnu” dizisi olmuştur. İki sezon boyunca Süleyman Kahya karakteri ile hafızalara yer etmiştir. “Kollama”, “Büyük Oyun” yapımlarının ardından “Hayat devam Ediyor” dizisinde de yine iki sezon boyunca Abbas Altındağ rolü ile seyirciden tam not almıştır.Harcai Dizisi Gabriel- Rana Cabbar

“Benim İçin Üzülme” dizisinin Resul’u; “O Hayat Benim” dizisinin Macit’i “Çarşı Pazar” ve “Elma Kokusu” adlı filmlerde yer almıştır. Son olarak fox TV ekranlarının sevilen dizisi “Kadın” dizisinde Seyfullah karakteri ile ekranlara gelen oyuncu hercai dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu