Dizi Haberi

Hercai Gül Ölecek Mi? (Çocuk Oyuncu) Ebrar Alya Demirbilek Hercai Dizisinden Ayrılacak Mı?

Hercai dizisi 2. bölümü ile 22 Mart 2019 cuma günü ATV ekranlarına geldi. Miran ile Reyyan’ın düğününde Azat alkollü bir şekilde geldi ve Reyyan’ı Miran’a bırakmam deyip silahına sarıldığı sırada Hazar Şadoğlu hemen Azat’ın elindeki silaha sarıldı. Maganda kurşunu ile gül Şadoğlu kafasından ağır yaralandı. Peki Gül Şadoğlu ölecek mi? Ebrar Alya Demirbilek diziden ayrılacak mı? 

Hercai Gül Şadoğlu Ölecek Mi?

Dizinin en sevilen ve en gözde oyuncusu Hercai dizisinde gül Şadoğlu karakterine hayat veriyordu. Bir anlık dalgınlık sonucunda amcasının oğlu Azat’ın silahı ile Gül, ağır yaralandı. Hercai dizinde gül karakteri ölecek mi? Diziden gelen resimlerde ve bölge halkının yaptığı paylaşımlarda çocuk oyuncu Ebrar Ayla Demirbilek’in, özellikle son resimlerin hiç birinde yer almadığını editör ekibimiz de fark etmesine rağmen yaşının ufak olduğunu ve uzun seç çekimlerinin her vaktinde orada olmayacağına yormuştuk.Hercai Gül ölmedi Hastanede annesi yemek yedirirken resmi

Aldığımız kesin bilgi olmamakla birlikte, son gelen dizi oyuncuları arasında kesinliklikle Gül karakterini canlandıran çocuk oyuncunun resimlerde yer alması bizi oldukça şüphelenirse de Gül ölmeyecek. Çünkü, ileride Gül’ün silahla vurulması arada bulunan kan davasına bir bedel olarak değerlendirilecek ama bunu biz gelecek sezon izleyeceğiz.

Hercai Gül Kimdi?

Çocuktan al haberi isimli program sayesinde popüler oyuncu olan, kendi adı ile sosyal medyada bu popülerlliğini devam ettiren, çocuk oyuncu Hercai dizisinde Hazar’ın kızı Hacer’in kızı Reyyan’ın biricik kardeşi rolüne hayat veren oyuncunun gerçek ismi Ebrar Ayla Demirbilek‘dir. 2013 yılının eylül ayında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açan minik oyuncu 6 yaşında ve terazi burcudur.Ebrar Ayla Demirbilek (Hercai Gül Şadoğlu)

İlk kez bir dizide kamera karşısına geçmesi 2015 yılında “Sen benimsin” dizi sayesinde olmuştur. Burada canlandırdığı oyunculuk performansı ile göz dolduran Ebrar, 2018 yılında “Meleklerin aşkı” dizisinde “şirin” olarak karşımıza çıkmıştır. Tatlı oyuncu, oyunculuk üzerine giderek kendisini geliştirmeye devam ediyor.Hercai Gül Şadoğlu (Ebrar Ayla Demirbilek)

Şu an 6 yaşında olan ve bu yıl okula başlayacak olması nedeni ile oldukça zorlanacaktır. Bu sebepleri düşündüğümüzde Ebrar diziden bir sepele ayrılması normal geliyor. 

Ebrar Ayla Demirbilek’in yer Aldığı Projeler

  • Sen Benimsin
  • Meleklerin Aşkı
  • Çocuktan Al haberi
  • Hercai 

Dizide nasıl yaralandığını merak edenler için video ekliyorum. 

Hercai Dizisinde Gül’ün Yaralandığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. gül ölmesin biz onun için diziyi izliyoruz mümkünse gül karakterine rol verin senaryoları çok olsun biz onu çok seviyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu