Oyuncu Kadrosu

Hercai Handan Şadoğlu Kim? Gerçek Adı İle Daha Önce Oynadığı Tüm Dizi Ve Filmler

Hercai Handan Şadoğlu Kim Daha önce hangi dizi ve filmde rol adlı? Hercai dizisi Handan katrakterini kim canlandırıyor? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hercai Handan Şadoğlu; Cihan Şadoğlu’nun karısıdır. Cihan ve Yaren adında evladının sütüne bir de Zehra2ya inat yeni bir evlat dünyaya getirmiştir. Havalı ve kıskanç birisidir.

=> Hercai Cihan Şadoğlu Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Uzun süredir merakla beklenen, 15 Mart Pazar günü saat 20:00 da ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Mia yapım imzalı ATV’nin yeni dizisi Hercai oyuncularını sizlerle tanıştırmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Gerçekten ciddi manada emek verilen diziye ilk başta Mardin /Midyat ilçesi sakinleri çok sevindi. Sosyal medya da ilçenin her bir köşesinden gelen set görüntüleri ile şimdiden geniş çaplı bir kesime ulaştı bile. 

Kanal özellikle bu dizi için ciddi manada yatırım yapmakta ve meyvelerini de toplamak istiyor. Bence de kanalın ve oyuncuların da emekleri boşa gitmeyeceğini söyleyebilirim.

ilk olarak dizinin daha ilk bölümlerinden bizleri kendine sarması ve hikayeye ortak etmesi gerekmektedir. Diziye baktığımızda aşk, entrika, intikam gibi duyguları dibine kadar yaşatacağına inandığım oyunculardan entrika rolünü üstlenecek olan Hercai Handan karakteri olacak. Gelin şimdi Handan’ın nasıl biri olduğunu daha sonra da yer aldığı dizi ve filmlerden bahsedelim.

Hercai Handan Kim?

Dizilerin yavaş yavaş sezon finaline doğru yaklaştığı sezon sonuna az bir zaman kala piyasaya çıkması, bir çok kesim tarafından acaba yazında devam edecek mi? diye akıllara bir soru işareti bıraktı. Hemen bu konuyu yeri gelmişken açıklamak istiyorum. Belki Mardin bölgesine gitmemiş olanlar bilmeyebilir.

Yaz döneminde öğle sıcağının 45 derece üstünü gördüğü bir dönemde çekim şartları neredeyse imkansız olduğu için hava şartlarında dolayı yapılması zor olacağından yazın da devam etmeyecek. Ancak dizi kötü bir reyting ile başlar ve gelecek vaad ederse senaryoya ekleme yapılıp daha ılıman bir yerde çekimler olabilir ama şimdilik planda yazın devam etme durumu yok. Sözlerimi uzatmadan Hercai dizisi Handan Şadoğlu kim olduğunu açıklayalım.Hercai Handan Şadoğlu (Gülçin Hatıhan)

Handan Şadoğlu, işini şansa bırakmayan bir ağa kızıdır. Şadoğlu’na geldikten sorna kocası vefat etse de oğulları ve kızı sayesinde ayakta kalmış ve kendi şansını kendisi oluşturmuştur. Evlatlarını da kimseye ezdirmeyen, en iyi gelecek kendi evlatlarının olması için elinden geleni yapan haset birdir. Konakta elbette tek düşmanı Zehra’dır.

Zehra da Şadoğlu ailesinin gelini olsa da ağırbaşlı olmasında dolayı Nasuh ağanın gözünde iyi biri olmasını çekemeyen Handan, her fırsatta kavga çıkarmakta. miran, öz Şadoğlu olmamasına rağmen, Miran ile evlenecek olmasını hem Yaren hemde Handan kendilerine yediremez ve bu evliliği bozmak için her yolu deneyecekler ama bu evlilik olacak. Şimdi Handan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını açıklayalım.

Hercai Dizisi Handan Şadoğlu’nun Gerçek İsmi

ATV’nin yeni dizinde entrikacı bir karakter olan Handan’a hayat verecek oyuncunun gerçek adı Gülçin Hatıhan‘dır. Aralık 1972 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu yay burcudur.Hercai dizisi Handan (Gülçin Hatıhan)

Oyunculuk üzerine ilk olarak “Müjdat gezen tiyatro merkezinde” alan Gülçin, 27 yaşında gittiği Amerika’da ilk Türk müzikal yönetmenliği yapan Türk olmuştur. Sadece oyuncu değil aynı zamanda yönetmen ve sanatçılar derneği başkanlığı da yapan Gülçin Hatıhan‘ın bu zaman kadar yer aldığı dizi ve filmler alt kısımda listelendi. Son 10 Projesi tablo halinde verdik. Davamı madde madde alt kısımda yazdık.

Gülçin Hatıhan’ın Yer Adlığı Dizi Ve Filmler


Yıl İsmi
2018 Kocaman Ailem
2017 İstanbullu elin
2017 Çukur
2016 Poyraz Karayel
2014 Hıyanet Sarmalı
2013 Nizama Adanmış Ruhlar
2013 Hoştanlı Kalaylı Saray
2012 Suskunlar
2012 Kendimize Doğru
2011 İnsan Aldandı

Tabi oyuncu sadece bu diziler de yada filmlerde yer almadı bunun dışın da ise kayıtlara geçmiş 11 adet farklı projelerde yer almıştır. Dilerseniz bunların ismini ve yılında yazalım. Bu arada ilk kez kamera karşısına 1992 yılında Hadi Gel Bar isimli dizide yer alarak bu sektöre adım atmıştır. 

  • bir Günah Gibi – 2011
  • Avrupa Avrupa – 2011
  • Çocuklar Duymasın – 2010
  • Küçük Kadınlar – 2010
  • Kırık Hayatlar – 1998
  • Kalbimi Kıra Kıra – 1997 
  • Çılgın Bediş – 1997
  • Kaygısızlar – 1994
  • Bay Kamber – 1994
  • Hadi Gel Bar – 1992

Yukarıda değdim gibi İlk kez kamera karşısına Hadi gel bar isimli dizi ile bu sektöre adım atan usta oyuncu Türk dizi tarihinde çok önemli diziler de oynama başarısı göstermiştir. Şimdi Hercai dizinde Handan Şadoğlu olarak izleyeceğimiz Gülçin Hatıhan, dizideki rolünü nasıl anlatmış gelin izleyelim. 

Hercai Handan Karakterini Gülçin Hatıhan Anlatıyor

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu