Oyuncu Kadrosu

Hercai Harun Kim? Yaren’i İstemeye Gelen Yakışıklı

Hercai Harun karakteri 20 Aralık 2019 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisine bölüm oyuncusu olarak dahil oldu. Peki Hercai dizisi Harun kim? Gerçek adı oynadığı dizileri…

Hercai dizisi Harun; İleri bölümlerde gelecek olan Aslan Aslenbey’in adamı olarak Şadoğlu konağına bilerek gelmiş ve damat olmuştur. Yaren’i hiç sevmese de sırf Şadoğlu’nun ne yaptığının bilgisini iletmek için Yaren’e katlanmıştır.

Cihan Şadoğlu konağında kendisi gibi hainlik yapan Hanife’den haberdardır. Her ikisi bir olup Şadoğlu ailesinin içini oymak için elinden geleni yapacaktır..

=> Hercai Hanife (Azize’nin Kardeşi) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

ATV’nin sevilen dizisi reytinglerdeki yerini Arka Sokaklar dizisine kaptırsa da bu duruma el atmak adına dizideki hikayeye yeni isimler yeni düzler dahil ederek izleyen kitlesini artırmayı planlıyor.Hercai dizisinde Harun - Ahmet Kayakesen

Yakın zamana kadar reytingler de zirve de yer alan Mia yapım imzalı dizi son bir aydır yerini ezeli rakibine kaptırdı. Bu konuya çözüm olması açısında yeni oyuncular ardı ardına geleceği haberini aldık. İlk olarak dizinin oyuncu kadrosuna bir kaç bölüm dahil olacağını ve dizide Harun karakterini canlandıracağını duyduğunuz karakter olacak.

Hercai Dizisi Harun Kim?

Yaren Miran’a gönlünü kaptırması ancak Miran’ın gönlü de Reyyan’a kaptırması işleri çıkmaza süreklese de Miran aşkının peşinden gitti. Sonunda Miran ile Reyyan bir araya gelse de Yaren bu durumu hazmedemedi.Hercai dizisi Harun - Yaren'i istemeye gelen

Birbirine kavuşan ikilinin mutlu olmasını çekemeyen Yaren, planlarını ardı ardına koyup, Miran ile Reyyan’ı ayırmak için her yolu denedi. Ancak çekirge misali Yaren sonunda yakalandı.

Şadoğlu tarafında Yaren, dışlandı. Bu sebeple bir an evvel evlendirmeye kalktılar. Yaren ile evlenmek isteyen kişi, Yaren’in gözünde yaşlı başlı birisini olmayı beklerken Yaren beklemediği bir yakışıklı ile karşı karşıya gelecek. Ancak Yaren bu kadar yakışıklı birisi ile evlenmenin eşiğine gelse de yine gözü kulağı ve kalbi Miran’ın gözünde olacak.

Şimdi Hercai dizisi Harun karakteri olarak gelen oyuncunun gerçek adını ve daha önce oynadığı dizi ve filmleri hemen alt paragraf da açıklayacağız. 

Hercai Harun’un Gerçek Adı

En son Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Hakan karakterine hayata vermişti. Şimdi Hercai Harun olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Ahmet Kayakesen.Hercai Harun - Ahmet Kayakesen

Peki Ahmet Kayakesen kimdir? sorusunun cevabına bakacak olursak; başarılı oyuncu son olarak kadrosunda yer aldığı Kertenkele Yeniden Doğuş dizisiyle fenomen olmuştur. Ocak 1988 doğumlu olan oyuncu, kıyı şehirlerimizden olan İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Oyunculuğa olan ilgisi nedeni ile set görevlisi olarak sektöre adım atsa da gerçek isteği kamera önü oyuncusu olmaktır. İlk deneyimini Çılgın Dershane 3 filmi ile adım atan genç oyuncu Kertenkele Doğuş isimli dizide ki Murat komiser karakteri ile popüler oyuncu olmuştur. 

iki sezon boyunca Kocamın Ailesi adlı dizide Fatih’i canlandırmıştır. Aşk Yalanı Sever dizisinin ardından yer aldığı Hanım Köylü adlı dizide İsmail’i canlandırmıştır.

2017 yılında Fox TV ekranların da Savaşçı dizisinde Burak Üsteğmen karakterine hayat vermiştir. Yine aynı yıl “Seni Gidi Seni” adlı sinema filminde Bülent karakterine hayat vermişti.

“İki Yalancı” adlı dizide de “Alp” karakteri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. “Koca Bulma Sanatı” isimli sinema filminde rol alan genç oyuncu oğlak burcudur. Boyu 1,84 cm olan oyuncunun kilosu ise 72 kg dır.

Hercai Dizisinde Harun’un Geldiği Bölüm Fragmanı

20 Aralık 2019 Cuma günü 26. bölümü ile karşımıza gelen bölümde Yaren’i istemeye gelen Harun karakterinin geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu