Oyuncu Kadrosu

Hercai Melike Kim? Şadoğlu Konağı Çalışanı Melike’nin Gerçek Adı Bilgileri

Atv ekranlarının yeni dizisi Hercai dizisinde Melike karakteri hakkında hazırlanan bu yazıda Melike kim, Melike’nin gerçek adı ve bilgileri sizleri bekliyor.

Hercai dizisi Melike Aştutan, Şadoğlu konağının genç çalışanlarındandır. Mutfakta çalışan Melike’nin yüzünden gülümseme hiç eksik olmaz. Ailesine ekmek parası götürebilmek için bu işi yapan Melike için bu iş olmazsa olmazdır.

Hercai Melike; Şadoğlu konağında çalışan hizmetçidir. Tek derdi evlenip yuva kurmak olan Melike istediği kısmeti bu zaman kadar bulamadı. Konak çalışanlardan biri olan Rıza’ya karşı gizliden aşık olsa da malesef Rzıa aynı düşünde değildir.

Hercai dizisi Melike; Reyyan ile Miran aşkının en büyük destekçilerinden birisidir. Miran Reyyan’ı bulamadığı zaman ilk Melike’nin kapısını çalmaktadır.

=> Hercai Rıza (Konak Çalışanı) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Kardeşlerine ve anne babasına bakmak zorunda olan Melike gurbette onlar için para kazanma derdinde olan hayat dolu genç bir kızdır. Her genç kız gibi onun da hayalleri vardır, bir sevdiği olsun onunla yuva kursun…

Melike her ne kadar konağın çalışanı olsa da Reyyan’ın da en iyi arkadaşıdır. Konakta dış kapının dış mandalı muamelesi gören Reyyan’ın konaktaki tek sırdaşı Melikedir.

Hercai Dizisi Melike’nin Gerçek Adı Bilgileri

Hercai dizisi Melike’nin gerçek adı Aslı Samat. “Ateşböceği” dizisinde canlandırdığı Şirin rolüyle hafızalara kazınan oyuncu mavi gözleri ve kıpır kıpır halleriyle Hercai dizisinin de sevilen karakterlerinden biri olan Melike ile seyirci karşısına çıktı.hercai melike kim aslı samat resmi Aslı Samat kimdir sorusunun cevaplarıyla devam edecek olursak güzel oyuncu 1991 doğumlu. Kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gelen Samat, 165 cm boyunda 82 kg ağırlığındadır. Boğa burcu olan oyuncu İstanbul’da bulunan Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Kamera karşısına geçtiği ilk yapım ise “Uzaklarda Arama” adlı sinema filmi olmuştur. Dizi sektörüne ise biraz önce de bahsettiğimiz gibi Star Tv ekranlarında yayınlanmış Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in başrolünde oynamış olduğu “Ateşböceği” adlı dizi ile adım atmıştır. Yer aldığı ikinci dizi ise Hercai dizisidir.hercai melike kim aslı samat resmiAslı Samat hakkında biraz araştırma yapınca oyuncu hakkında bulduğumuz bir diğer detay da oyuncunun mide küçültme ameliyatı geçirmiş olduğu. Sosyal medya hesabında da 173 kg iken şu anki kilosuna uşamanın sevincini hayranlarıyla paylaşan güzel oyuncu hayatı dolu dolu yaşayan biri. Gerçek hayatında da kıpır kıpır bir yapıya sahip olan Aslı Samat vaktini ailesiyle, sevdikleriyle geçirdiğini bir röportajında belirtiyor.

Köpeklerini de çok sevdiğini ekleyen Samat, yer aldığı iki yapımda da usta isimlerle çalışmanın oyunculuğuna çok büyük katkıda bulunduğunu dile getiriyor. İlk filminde Türkan Şoray ile, yer aldığı ilk dizide ise Durul Bazan, Şebnem Dilligil, Derya Alabora gibi bu meslekte en çok bilinen ve tecrübesine saygı duyulan isimlerle çalışmış olan Aslı Samat, erteleme gibi bir şeyin hayatında olmadığını söylüyor.

Yaşadığı anı en iyi şekilde değerlendirmeyi kendine düstur edinmiş olan Samat hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından sizlere oyuncunun Hercai dizisinde canlandırdığı Melike karakteri hakkında bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Aslı Samat Hercai Dizisi Melike Kendini Tanıtıyor!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu