Oyuncu Kadrosu

Hercai Nigar Katarcı Kim? Şadoğlu Konağının Emektar Kalfası Ve Mutfaktan Sorumlusu Nigar’ı Tanıyalım

Mardin Midyat ilimizde çekimlerine son surat devam eden, büyük bir aileyi bir arada yaşatan akrabalık bağı ile bağlı olan insanların hikayesini ekranlara 15 Mart 2019 Cuma günü ilk bölümü ile taşıyacak olan ATV’nin yeni dizisi Hercai oyuncuları ve bunların gerçek isimlerini sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz.

Hercai Nigar; Şadoğlu konağının çalışanıdır. İlk sezon Caner adında oğlu askerden konağa gelse de sonrasında Caner karakterini bir daha hiç görmedik.

=> Hercai Caner (Nigar’ın Oğlu) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bazı insanlar vardır ki aileden olmasa da sizlere en yakınınızdan daha çok üzülür ve yeri gelir sırlarını onunla paylaşır dertleşirsiniz. Dizide de tam da öyle bir karakteri sizlere anlatacağız. Çocukluğundan beridir Şadoğlu ailesine hizmet eden ve artık yaşı bu koşuşturmaya çok fazla yetmeyen, Şadoğlu ailesinin emektar kalfası dizide yani Hercai Nigar Katırcı olarak izleyeceğiz.

Hercai Dizisi Nigar Katarcı Kimdir?

Zehra Şadoğlu ile birlikte fikirleri uyuşan ve zaman zaman sırlarını birbirlerine veren her ne kadar işçi iş veren olsalar da anne kız gibi iyi geçinen Nigar, sadece mutfakta çalışanların işlerini organize etmekle kalmaz, aynı zamanda en ufak Şadoğlu olan Gül’e de dadılık etmeyi ihmal etmeyen Hercai dizisinde Nigar Katarcı konağın sır küpüdür.Hercai Nigar Katarcı (İnci Şen)

Zehra Şadoğlu ile Handan Şadoğlu ile arasında çıkan her tartışmada Zehra’yı haklı bulan ve onu Handan’ın çirkefliğinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapan konağın en yaşlılarından biridir. Tek hedefi bu konakta büyümüş ama bu konakta ölmek istemektedir. Her ne kadar mutfak çalışanları fazla da olsa bir gün buradan kapı dışarı edilmekten çok korkmaktadır. Korkuyor dediğime bakmayın.

Vefa açısında her daim bu aileye hizmet ettiği için, ölürken de huzur içinde ölmeyi istemektedir. Gül İle Nigar’ın o tatlı atışmalarına bol bola güleceğimizi şimdiden söyleyerek Nigar Katarcı karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizilerden bahsedelim.

Hercai Nigar’ın Gerçek Adı 

Konağın en yaşlısı ve mutfağın tek sorumlusu olan, aynı zamanda Gül’ün de bakımını üstlenen Nigar Katarcı karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi İnci Şen’dir. Uzun süredir dizi yada sinema filmi üzerine kişileri tanıtıyorum ve İnci Şen’in usta oyuncu Şener Şen’in Kız kardeşi olduğunu yeni öğrendiğim için kendimden utanıyorum. Neyse konumuza dönelim.İnci Şen (Hercai Dizisi Nigar Katarcı)

Dizde konağın emektar kalfası olarak karşımıza Nigar olarak çıkacak olan oyuncunun gerçek adı İnci Şendir. Yukarıda da dediğim gibi İnci hanım, usta oyuncu Şener Şen’in kız kardeşidir. Oyuncu hakkına bu zaman kadar yer aldığı diziler den kısa kısa bahsetmek istedik. Ancak en önemlisi son 10 projesi olduğu için öncelikle onlara yer verdik. Bu arada Nigar bakın dizide kendisini nasıl tanıtmış. İnci Şen’in biyografisini ve oynadığı dizileri yazının devamında bulabilirsiniz.

İnci Şen Kimdir?

1 Ocak 1953 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan İnci, lisans eğitimini  İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi bölümünde tamamlamıştır. İlk kez kamera karşısında 1995 yılında dönemin en popüler dizileri arasında gösterilen “Çiçek Taksi” isimli dizide bir müşteri rolü ile başladığı bu yola 47 ayrı projeye adını yazdırma başarısını göstermiştir. En son iki yabancı dizisinde Merhamet hanıma hayat vermişti. Şimdi usta oyuncunun bu zamana kadar, yer aldığı son 10 dizi ve filmleri yazalım.


Yıl Dizi Yada Filmin Adı Rolü
2017 İki Yabancı Merhamet
2014 Vuslat Yolu
2014 Maral Ayten
2011 İnsan Aldandı
2011 Tövbeler Tövbesi Fatma
2012 Adını Feriha Koydum Dadı
2010 Makber Güzin
2010 Kader Çizgisi
2010 Güneydoğudan Öyküler
2010 Elde Var Hayat Semiha

Dediğim gibi uta oyuncunun bu zaman kadar yer aldığı dizi yada filmler yukarıdakilerden ibaret değil,  Burada sadece son 10 dizisini sizlere yazmak istedik. Bunun dışında 37 ayrı projesinin de olduğunu hatırlatmak isterim.  

Hercai Dizisi Nigar Katarcı Bakın Kendisin Nasıl Tanıtmış?

Dizide bazı oyuncular kendisini bir kaç cümle ile tanıtıyor. Nigar da dizide nasıl biriymiş izleyelim.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu