Oyuncu Kadrosu

Hercai Reyyan’ın Babası Kimdir? (Reyyan’ın Gerçek Babası)

Hercai Reyyan’ın Babası Kim? Reyyan babası ile tanışacak mı? Herica Mafuz kimdir? Neden saklanıyor? İşte Hercai dizisi Reyyan’ın babası ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

18 Eylül Cuma günü yeni sezona bomba gibi başladı. Yeni oyuncuların girmesi ile hikaye oldukça heyecanlandı. Yıllarca Reyyan babasını Hazar olarka bilse de asıl gerçek çok sonra orta çıktı. Lakin Reyyan bunu henüz bilmiyor. İlerleyen zamanda Reyyan Hazar’ın gerçek babası olmadığını öğrendiğinde tıpkı Miran gibi ailesini aramaya başlayacak.

=> Hercai Aslan Aslanbey kimdir? Tıklayınız

Hercai Mafuz: Aslan Aslanbey’in yanında çalışanıdır. Ancak Reyyan’ın gerçek babası olduğunu çok az kişi bilmektedir. Aslen bey Reyyan’ın gerçek babası Mafuz olduğunu çok sonra öğrenecek. Mafuz kendi kızının karşısına ilerleyen zamanlarda çıkacak.

Mafuz Aslan Aslanbey2in Reyyan’a karşı duygusal anlamda hislerinin olduğunu fark ettiği için Aslan’a Reyyan’ın babası olduğunu söylememiştir. Mafuz Aslan’ın da oyunlarını bozuk kızı Reyyan’ın kurtarmak için yapamayacağı şey yoktur.

Hercai Mafuz - Oyuncu Barış Yalçın

Hercai Aslan Aslanbey‘in yanında kahya olarka çalışan Mafuz, adım adım Aslanbeyler’in yaptığını takip etme imkanı elde ettiği için bunca zaman kızına karşı yapılacak tehlikeyi önlemeyi başarsa da neden bu zaman kadar saklandığı ilerleyen zamanda ortaya çıkacak.

Hercai Reyyan'ın babası (Barış Yalçın)
Hercai Reyyan’ın babası – Oyuncu (Barış Yalçın

Editör Ekibimizin ulaştığı bilgiye göre Reyyan’ın babası kızına Aslanbey’lerin zarar vermesine engel olmak için bu zaman kadar ortaya çıkmaz. Zehra’nın gitmesi, Miran’ın Reyyan’a destek olması, Reyyan’ın ortaya çıkmasına mani olmuştur.

Hercai Reyyan'ın gerçek babası kim resmi

Artık Azize Aslanbey kartlarını açıktan oynamaya başladı. Reyhan’ın gerçek babası da bu nedenle gün yüzüne çıkıp kızını korumak için gizliden yardım edecek. Şimdi dizide Reyyan’ın babası karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve bilgileri sizlerle…

Hercai Mafuz Kim? Reyyan’ın Babasını Kim Canlandırıyor

18 Eylül Cuma günü yeni sezon da dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan isimlerden bir tanesi de Reyyan’ın gerçek babası oldu. İlk etap da Aslan Aslanbey’in yanında ki kahya olarak karşımıza çıksa da bu gerçek ilerleyen zamanda Reyyan’ın babası olarka bizleri şok edecek. İşte dizide Hercai Reyyan’ın Babası olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Barış Yalçın’dır.

Barış Yalçın Kimdir?

1 Ocak 1976’da Almanya’da dünya geldi. İlk oyunculuk deneyimini “böyle mi olacaktı” isimli dizide “Umut Tanrıyar” rolüne hayat vermesi ile ilk tecrübesini kazanmıştır. Marmara Üniversitesi Turist rehberliği bölümü mezunudur.

Hercai dizisi Reyyan'ın babası kim - Barış Yalçın

2005 yılında Fox TV de yayınlanan Emret Komutanım isimli dizide asteğmen Ethem karakterine hayat vermesi ile popüler bir oyuncu olmuştur. Hercai dizisinde Reyyan’ın babasını canlandırmadan önce 2017 yılında Deli Gönül dizisinde rol almıştır.

Reyyan’ın Gerçek Babası Reyyan’ın Koruduğu O video

2 Ekim Cuma günü ekrana gelecek olan bölünde Reyyan’ı büyük tehlikeden kurtaran kişi Reyyan’ın gerçek babasıdır. O anlar hemen alt kısımda ki video da sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu