Oyuncu Kadrosu

Hercai Rıza Kim? Nasuh Ağanın Adamı Rıza Demir Karakterine Hayat Veren Oyuncu

ATV ekranlarında uzun zamandır reklamı yapılan ve gerçekten etkileyici hikayesi ve harika kurgusu ile bu hafta 4. bölümü ile ekrana geldi. İlk bölümden itibaren çok iyi reytingler alan dizi giderek hayran kitlesini artırmaya devam ediyor. Dizide yer alan her oyuncu oldukça merak ediliyor. Bu gün bu yazımızda sizler için önemli gördüğümüz Hercai Rıza karakterini tanıtacağız.

Hercai Rıza; Şadoğlu konağının çalışanıdır. Geçtiğimiz sezon ölerek diziden ayrılmıştır.

=> Hercai Şehriyar (Konak Çalışanı) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz bölümde Nasuh ağa ile birlikte, hem Miran’ı hem de Reyyan’ı birlikte öldürmeye gelmesine rağmen bulduğu bir fırsatı bilerek değerlendirmedi ve Reyyan’ın kaçmasına müsade etti. Gelin bu iyi yürekli karaktere hep birlikte göz atalım.

Hercai Dizisi Nasuh Ağanın Adamı Rıza Demir Kim

Senaryosunu Eda Tezcan ile Feraye Şahin’in yazdığı, yapımcılığını Banu Akdeniz’in yaptığı, yönetmen koltuğunda Cem Karcı ile Benal Tairi’nin birlikte oturduğu Mia yapım imzalı Hercai dizisi ilk bölümden itibaren büyük beğeni topladı ve halen de toplamaya devam ediyor. [mavibuton]Hercai oyuncuları[/mavibuton]kimler olduğunu genel kapsamda tanıtsak da her bir için ayrıca başlık açıp sizleri bu değerli oyuncularla tanıştırmak istedi. Bu yazımda Hercai Dizisi Rıza kim olduğunu tanıtacağız. Hercai Rıza Demir (Gökhan Yavuz)

Geçtiğimiz 4. bölümde elinde Reyyan’ı öldürme imkanı varken, “hanımım hemen kaçın” deyip, kendi öldürmediği gibi Nasuh ağanın da öldürmesine engel olmuştu. Her ne kadar silik bir karakter olarak düşünülse de dördüncü bölümde ne denli önemli biri olduğunu gösterdi. Rıza, merhametli olduğu kadar kendisine karşı ilgisi olan [pembebuton]Hercai Melike[/pembebuton] karakterine bir türlü yüz vermiyor.

Melike her ne kadar ondan hoşlansa da Rıza Demir karakteri, nedendir bilinmez Melike’ye karşı ilgisiz duruyor. Bu duruma ise Melike çok sinir oluyor. Belki de Nasuh ağanın adamı olması nedeni ile ağasından korktuğu için konağın çalışanı da olsa namusuna laf getirmek istemediği için böyle düşünmüş olabilir. Lakin ileri bölümlerde ikisi arasında aşk, hatta bir evlilik olacağını düşünüyorum. Şimdi Hercai dizisindeki Rıza Karakterine hayat veren oyuncu kim olduğuna bir bakalım.

Hercai Rıza Demir Karakterinin Gerçek İsmi

Şadoğlu konağının Ağası ve şimdilik tek söz sahibi olan Nasuh ağanın en yakın adamı Rıza karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Gökhan Yavuz’dur. 1 Ocak 1978 yılında hayat gözlerini açan oyuncu oğlak burcudur. 2004 yılında ilk kez kamera karşısına geçen Gökhan Yavuz bu zamana kadar toplam da 9 ayrı projede yer almıştır.Hercai Nasuh ağanın adamı Rıza (Gökhan Yavuz)

İlk kez kamera karşısına geçtiği dizi ile birden popüler olan ama 2015 yılında ekrana gelen “Son Tatil” isimli sinema filminden sonra 4 yıl boyunca kendisini hiç bir dizi yada filmlerde görememiştik. adeta yeniden doğmuş gibi Cuma günü ekrana gelen en popüler dizide çok önemli bir karakter ile karşımıza geldi. dilerseniz Gökhan’ın bu zaman kadar yer aldığı dizi ve filmleri kronolojik sıraya göre aktaralım.

Gökhan Yavuz’un Yer Aldığı Dizi Ve Filmler


  • 2019 – Hercai
  • 2015 – Son Tatil
  • 2012 – Görev
  • 2010 – Off Karadeniz
  • 2009 – Abimm
  • 2006 – Ya Tutarsa
  • 2005 – Ölümüne Sevdalar
  • 2005 – El Bebek Gül Bebek
  • 2004 – Yabancı Damat >> İlk Kez Kamera Karşısına Çıktı

Bundan sonra daha sık olarak ekranlarda göreceğimiz konusunda emin olduğumu şimdiden sizlere haber vereyim. Bu oyuncu ile ilgili merak ettiğiniz ve bu yazı içinde olmayan bir sorunuz olursa, lütfen yorum kısmından bana bildirebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu