Oyuncu Kadrosu

Hercai Şehriyar Taşkın Kim? Esma’nın Akrabası Şehriyar Karakterini Kim Canlandırıyor

Atv ekranlarının reyting rekortmeni yeni dizisi Hercai oyuncu kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Hercai dizisi Şehriyar Taşkın kim, nasıl bir karakter, iyi mi kötü mü, karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylar ile yazımızda sizlerle.

Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün rol aldığı Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Hercai dizisine yeni bir karakter dahil oluyor.

Hercai dizisi Şehriyar Taşkın; Azize’nin Şadoğlu konağına bilerek soktuğu kişidir. Azize kendi kardeşi Hanife’nin yakalanma ihtimalini göz ününe aldığı için Şehriyar’ı Şadoğlu ailesine yem etmiştir.

=> Hercai Asiye (Sultan’ın Hizmetçisi) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

hercai şehriye taşkın kim aydan taş resmi 2Diziye 5. bölümde dahil olacak olan Şehriyar Taşkın karakterinin Zehra ile bir bağlantısı olduğunu düşünsem de bunu hep birlikte izleyip göreceğiz. 31 Mayıs Cuma günü sezon finali yapacağı haberi ile sevenlerini üzen Hercai dizisinde heyecan dolu anlar yaşanacak. Her bölümü bir diğerinden güzel ilerleyen dizide Şehriyar ile yeni bir hareketlilik söz konusu olacak.

Şehriyar Taşkın karakteri aslında yardıma muhtaç biri değil. Lakin Nasuh ağanın planı doğrultusunda konağa girdi. İstediği tek şey Aslan bey konağında olan biteni tek tek kendisine gizlice iletmesi ve zamanı geldiğinde Hercai Reyyan karakterini öldürmesini isteyecek. Aslanbeyler koyunlarında bu saatten sonra yılan besleyecek ve uzun süre bunu fark edemeyecekler.

Hercai Dizisi Şehriyar’ın Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Rol Aldığı Yapımlar

Hercai dizisinde Şehriyar’ın gerçek adı Aydan Taş. Kanal D ekranlarında seyirciyi kahkahaya boğan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” da rol almış olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

1982 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş olan güzel oyuncu Eskişehir Üniversitesi İktisat Bölümünü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. BKM Oyuncusu olan Taş, son olarak “Hayat Şarkısı” adlı dizide iki sezon boyunca Nilay karakterine hayat vermiştir.hercai şehriye taşkın kim aydan taş resmi Daha önce de Hercai dizisinin yönetmeni olan Cem Karcı ile birlikte çalışmış olan Aydan Taş, 2014 yılında “Hadi İnşallah” adlı filmde Kızıl rolüne hayat vermiştir.

“Karadayı” dizisinin Aysel’i olarak seyirciyle buluşmuş olan oyuncu üç sezon boyunca “Çok Güzel Hareketler Bunlar”da rol almıştır. “Krem”, “Aşağı Yukarı Yemişliler”, “Neşeli Hayat”, “Bebeğim” adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın olduğu “Bir Demet Tiyatro” da da yer almıştır.

Güzel oyuncu 2005 yılında “Organize İşler” sinema filmiyle kamera karşısına çıkmıştır. Rol aldığı yapımlarda genelde seyirciyi güldürmeyi başarmış olan Aydan Taş’ın Hercai dizisinde sürpriz bir karakterler seyirciyi şaşırtacağı kulislerde konuşulanlar arasında.

Aydan Taş Hercai Oyuncularına Katıldı!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu