Oyuncu Kadrosu

Hercai Zehra Kim? (Reyyan’ın Annesi) Oyuncu Hakkında Merak Edilenler!

Atv ekranlarında ilk bölümü 15 Mart Cuma günü başlayan Hercai dizisi Reyyanın annesi yıllardır içinde sakladıklarıyla dizide adını sıkça duyacağımız karakterlerden biridir. Peki Hercai Zehra kim, Hercai dizisi Zehra’nın gerçek adı ne, hangi dizide oynadı, kaç yaşında? Merak edilenler sizlerle.

Cuma günleri Atv ekranlarında seyirciyle bundan sonra buluşacak olan Hercai dizisinde Zehra, Serhat Tutumluer’in canlandırdığı Hazar Şadoğlu’nun eşidir.

Reyyan’ın annesi olan Zehra’in en büyük sırdaşı ise kalfa olan Nigardır. Tok gönüllü bir kişiliğe sahip olan Zehra,in bu dünyadaki en büyük isteği huzurdur.

Hercai Zehra; Mafuz ile olan Reyyan’ın Midyat’a getirmiştir. Hazar Reryyan’ı kendi kızı olarka kabul edeceğini söylemesi ile Zehra ile Hazar evlenmiştir.

Hercai Zehra Geri dönecek mi? diye merak edenler 9 Ekim 2020 Cuma günü ekrana gelecek olan bölümde Zehra Şadoğlu Miran’ın gerçek babası olduğunu söylemeye gelecek.

=> Hercai Gül (Çocuk oyuncu) Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hazar ile evlenen Zehra kızı Reyyan ve Gül ile mutlu yaşamaktadır. Kızı Reyyan’ın Nasuh Ağa’nın kurallarına baş kaldırmasına kızan Zehra, kızının evleneceği haberi ile çok mutlu olur.

Eşi Hazar’dan da çok çekinen bir mizaca sahip olan Zehra bir de eltisi Handan’ın iğneleyici laflarıyla uğraşır durur.hercai dizisi hacer kim feride çetin resmi Herkes bir tarafa Reyyan ve Gül bir tarafa deyip onların mutlu olmalarına duacıdır. 

Hercai Dizisi Zehra’nın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Oyuncu Hakkında Detaylar!

Hercai dizisi Zehra’nın gerçek adı Feride Çetin. Feride Çetin kimdir sizlerle hemen detayları paylaşalım. Ailesi yıllar evvel Bulgaristan’dan gelen Çetin, İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

1980 doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Tv Sinema Bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. “2 Genç Kız” adlı yapımdaki başarısı ile ödül sahibi olmuştur.

Bu filmde Behiye karakterine hayat veren oyuncu daha sonra “Gomeda” filmi ile kariyerine devam etmiştir. Bir döneme damga vuran “Hatırla Sevgili” dizisinde Güzide Yıldız karakteri ile dikkat çekmiştir.hercai dizisi feride çetin resmi “Rüya Gibi”, “Ulak”, “İstiklal: Şahin Bey”, “Son Ağa”, “Bu Kalp Seni Unutur Mu?”, “Yalancısın Sen” adlı yapımlarda rol almış olan Feride Çetin iki sezon boyunca “Aşk ve Ceza” adlı dizide Çiçek Baldar karakteri ile beğeni almıştır. 

“Anneler İle Kızları”, “Aziz Ayşe”, “Taş Mektep”, “Lal”, “Eve Dönüş”, “Uç Uç Böceği Beni Babama Götür”, “Bebek Geliyorum Demez” adlı yapımların ardından güzel oyuncu “Güven adlı sinema filminde Esra rolünü canlandırmıştır. “Put Şeylere” sinema filminin ardından Hercai dizisi Zehra rolüyle de adından bir kez daha söz ettirmeye geliyor.

Feride Çetin Hercai Dizisi Zehra Kendini Anlatıyor!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. HERCAİ Dizisinde konakta yaşayan aşiret gelinleri ve kızları gerçek giyimleriyle görmek istiyoruz . Sanki hergün kuaföre gitmiş gibiler madem yöreye has dizi çekiliyor yöre halkı gibi giyinmeleri gerekmezmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu