Kim Kimdir

Hercai Zeynep Kimdir? Fırat’ın Sevgilisi Zeynep

Hercai Zeynep Kimdir? İlk bölümde Fırat ile yakınlaşan ve ileride Fırat’ın sevgilisi Zeynep olarak izleyeceğimiz oyuncu kim? Gerçek adı ne? En son hangi dizide oynadı? Sorularının cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Hercai Zeynep; Miran bahçelerin ve ağaçların bakımı için anlaştığı ziraat mühendisidir. Kısa sürede Reyyan ve Miran Fırat ile Zeynep’i bir araya getirmek için elinden geleni yapması ileride Fırat Zeynep aşkını doğuracaktır.

Hercai dizisi Zeynep kim resmi
Hercai dizisi Zeynep

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu daha önce Benim Adım Melek dizsinde Halil karakterine hayat veren Kutsi’nin nişanlısı olarka bir süre dizide öğretmen Meryem karakterine hayat vermiştir. Halil, Melek’in 20 yıl sonra dönmesinden sonra Meryem ile olamayacağını yüzüne söylemesinden sonra Meryem karakteri de diziden ayrılmıştır.

=> Hercai Füsun kim öğrenmek için tıklayınız.

Güzel oyuncu şimdi Hercai Oyuncuları arasında Zeynep karakteri ile dahil oldu. İşte bu oyuncunun bilgileri.

Hercai Zeynep Kimdir

En son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim adım melek dizisinde Meryem karakterine hayat veren, Dilaray Yeşilyaprak Hercai kadrosunda Zeynep karakterine hayat verecek. Erdem Ergüney Menajerlik oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Hercai Zeynep kimdir - Dilaray Yeşilyaprak
Hercai Zeynep kimdir

Dilaray Yeşilyaprak ekranların yeni yüzlerinden. Ankara’da lise eğitimini tamamlamış olan Yeşilyaprak, aslen İstanbulludur. 1995 yılında dünyaya gelen Dilaray Yeşilyaprak 165 cm boyundadır. 50 kg ağırlığındadır. Ela gözleri ve kahverengi saçlarıyla dikkat çeken oyuncu, İstanbul doğumludur.

İstanbul’da bulunan Maltepe Üniversitesi’nden mezun olan genç oyuncu Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır. “Benim Adım Melek” dizisi ile kariyerine ilk adımı atan genç oyuncu, dizide oldukça dikkat çekici bir karakter olan Meryem rolüyle dikkat çekmektedir. Şimdi Hercai kadrsounda ziraat mühendisi Fırat’ın sevgilisi Zeynep olarka kendisini izleyeceğiz.

Dilaray Yeşilyaprak 24 yaşındadır. 165 cm boyunda 50 kg ağırlığındadır. Kayak yapmak , ata binmek hobileri arasında yer alan dizilerin yeni yüzü Dilaray’ın bir erkek kardeşi vardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu