Hıçkırık

Hıçkırık 23 Ocak Özeti #Aslı’nın Planı

Hıçkırık 17. bölümde neler olacak? Hıçkırık 23 Ocakta neler olacak? Nalan Kenan’ı dinleyecek mi? Aslı hain emeline ulaşıp Nalan ve Kenan’ı ayıracak mı? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Kanal D’nin günlük dizisi Hıçkırık 17. bölümde Nalan, ihale için karşı şirketin isteği olan maddeleri de ekleyip şirketin avukatı olarak ihale dosyasını tekrar sunar. İhaleye istenilen maddeler eklenince ihale alınır. Bunun üzerine çok mutlu olan Nalan mutlu haberi vermek için Engin ile beraber Kenan’ın odasına gider ama beklenmeyen bir şey vardır. O da Aslı’nın üzerine içecek dökülünce Aslı lavabodadır. Nalan geldiğinde daha güzel haberi veremeden Aslı arkadan kim geldi diye seslenir ve uygunsuz kıyafeti ile ortaya çıkar. Bunu gören Nalan neye döndüğünü şaşırır. Kenan durumu Nalan’a anlatsa da Nalan gözyaşlarına boğulur. Aslı ise onların aralarının bozulmasına mutlu olur. Ama Nalan Aslı’ya değil tabi ki Kenan’a inanır. Seda ise fenalaşsa da İlhami ona oyun oynamaya devam eder. Vesime ile Perihan yine karşı karşıya gelir. 

hıçkırık 17 bölüm resmi 1

Geçtiğimiz bölümde yaşananlara bakacak olursak; Azmi bir kez daha kızım sana emanet der. Kenan ile Nalan artık birbirlerine duygularını açmışlardır ama Azmi’nin vereceği tepkiden korkmaktadırlar. Nalan, mektubu vereni bulmak için İlhami’yi çağırır. İlhami mektup olayı mevzu bahis olunca iyice köşeye sıkışır. Tam da bu sırada Kenan gelir ve mektubu sen yazdın değil mi der. Perihan gelir ve ben yazdım deyip İlhami’yi kurtarır. Kenan ve Nalan’a da o mektup babana ulaşsaydı daha da kötü olurdu iyi yaptım diye kendini savunur. ilhami ise Seda’nın bebeğini düşürecek ilaçlar ile ona zarar vermeyi başarır.

hıçkırık 17 bölüm resmi 2

Azmi yorgun olduğu için işlerin başına Kenan’ın geçmesini ister. Kenan ve Engin ihale için masaya oturduklarında firma istedikleri maddelerin olmamasından dolayı imza atmazlar. Kenan Azmiye durumu haber verir ve gözünden kaçtığı için kendisinin de suçlu olduğunu söyler. Kenan Engine güvendiği için bir taraftan da kendini suçlamaktadır. Kenan odada iken Perihan sayesinde toplantı için otele gelen Aslı gelir. Yakınlaşmak ister, Kenan hiç oralı olmayınca üzerine içecek döküp kıyafetini çıkarmaya başlar. Kenan rahatsız olur ve odadan çıkmaya çalışınca tamam der ve lavaboya gider. Nalan gelince de durum yanlış anlaşılsın diye ortaya çıkar.

Engin ise zor durumda kalan Hayat’ların problemlerini çözmek için uğraşır. Ancak Hayat yardım istemediğini belirtir. Gonca ise hamile miyim diye şüphe içerisindedir. Sizce Gonca hamile mi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu