Hıçkırık

Hıçkırık 3. Bölüm Detaylı Özeti 3 Ocak Çarşamba #Aşk İçin

Hıçkırık 3. bölümde Neler Olacak? Hıçkırık 3 Ocak Çarşamba Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 3. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal D ekranlarında 1 Ocak Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan Hıçkırık dizisinin 3 Ocak’ta ekranlar gelecek olan 3. Bölümünde, Azmi bey kızı Nalan ile Kenan’ın yakınlaştığını görünce orada olduğunu belli edercesine yüksek sesle Kenan’ı çağırır. Nalan hemen yuları çıkar. Azmi bey, Kenan’ın yanına gelip şirketin başına senin geçmeni istiyorum senin hainlik yapmayacağını bildiğim bir tek sen varsın evimi ve kızımı sana emanet ediyorum diyerek ikili arasında olan olayı bilerek görmezden gelir. Kenan ise Nalan’ın yanında bir dakika bile kalsa kendisini mutlu edebilmesine yeterken, Azmi bir ömür Nalan’ın yanında kardeş gibi kal diyerek Kenan’ı öldürdü resmen. Kenan Sabah erkenden kafasını dağıtmak için sahilde koşar. Büyüğü olarak gördüğü meslektaşının yanına gider.

Hıçkırık 3. bölüm Resmi1

Yaşadıklarını anlatır. Azminin yaptıklarını sevgisini anlatır. Vesime ilk defa dışarıda izin gününü geçirmek için izin ister. Azmi bey Vesime’nin bu teklifine çok şaşırır. Vesime yeğenlerinin yanına gideceğini söyler. Azmi yeğenlerine selam söyle diyerek izin verir. Vesime aslında ne kadar büyük bir aşkı Azmi bey sayesinde seven ikiliyi bir birinden ayırdığı için  kendine çok kızar. Nalan ise gece kendisine bir şeyler açıklamak üzere iken babası Azmi yüzünden yarıda kalmıştı. Nalan ısrar edip gece ne söylemek istemediğini sorsa da Kenan Azmi beyin sözlerinden dolayı gerçekleri açıklamaz. Nalan’da morali bozuk ve sinirli bir şekilde çıkar gider. Perihan gece oğlu Engin’in yaptığı davranışlarından dolayı çok pişman olduğunu kaynı Azmi beye söylese de Azmi hiç inanmaz.

Hıçkırık 3. bölüm Resmi2

Perihan oğlu Engin’in şirketin başına geçmesini isterken yanaşma olarak gördüğü Azmi, Kenan’ı şirketin başına geçirmeye çalışması sinirlerini zıplatır. Aslı Nalan’ı arayıp buluşmak ister. Nalan ise hiç havasında olmadığını gelemeyeceğini söylese de Aslı ısrarcı olunca Nalan gelmek zorunda kalır. Azmi ile Kenan birlikte şirkete gidince Perihan da hemen oğlunun yanına gidip amcamdan özür dileyip bu savaştan kopmamasını ve besleme Kenan’a bırakmamasını ister. Azmi şirketi gezdirdikten sonra güvenebileceği birine şirketi emanet etmekten istediğini hatta Azmi Kenan’a bir gün ölürsem bu deli kız evlenmek isterse senden onay alsın evleneceği kişi için der. Yani Azmi kızımla asla evlenme, kızım istese de sen engel ol demek ister.

Hıçkırık 3. bölüm Resmi3

Kenan duydukları karşısında morali bozulsa da belli etmez. Nalan ile Aslı Kenan hakkında konuşurlar. Aslı sen birine mi aşık oldun yoksa deyince Nalan arkasına bakmadan ayrılır gider. Perihan ile oğlu Engin şirkete gelir. Kenan da Azmi beyin yanından ayrılma üzere iken Azmi bey yeğenin ve yengesinin geldiğini görünce Kenan’ın gitmesini istemez. Engin dili ile dişi arasında amcasından özür diler. Azmi terbiyesizliği bana değil Kenan’a karşı yaptın ya Kenan’dan özür dile yada bir daha gözüme gözükme deyince Engin para sevdası ile Kenan’dan özür diler.

Hıçkırık 3. bölüm Resmi6

Çıkışta Perihan Kenan’ı durdurup ne yaptığını biliyorum. Amca ile yeğeni ayırıp şirkete konmak istiyorsun deyince Kenan bütün bunları kendisinin dışında gelişen olaylar olduğunu söyler.

 

Hıçkırık 3. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu