Hıçkırık

Hıçkırık 4 Ocak (4. Bölüm) Analizi 5. Bölüm Tüyoları

Hıçkırık 4. Bölümde Neler Oldu? Hıçkırık 4 Ocak’ta Neler Yaşandı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 4. Bölüm 4 Ocak Özeti

Hıçkırık dizisi her geçen gün izlenme oranları artmaya devam ediyor. Azmi bey kalp kırizi geçirdi. Hemen İlhami Tekin’in baş hekim olarak çalıştığı hastaneye kaldırıldı. İlhami bu şartlarda yaşı ilerlemiş bir hastaya hayata döndürmek için fazla adrenalin yükleyip kalbini yeniden çalıştırmayı başardı. Aynı ameliyata giren diğer kalp doktoru bu hastaya verdiğiniz adrenalin resmen öldürmekle birbir olduğunu söyler. İlhami mesleğimiz zaten risk ve bende o riski aldım der.

Hıçkırık 4 Ocak Resmi 2

Azmi ise adrenalinden sonra bir kez daha kalp krizi geçirir. Doktorlar Azmi beyin kalbine elektro şok veririp tekrardan hayata döndürürler. Doktor İlhami, Azmi beyin daha önceden kalp spazmı geçirdiğini ama ayrıntısını öğrenmek istediği söyler. Nalan ise babasının kalp spazmı geçirdiğinden haberi yoktur. Ancak evde bir tek Kenan’ın bildiğini bilince Nalan Kenan’a çok kızar. Vesime ise Nalan’a Kenan’a yüklenmemesini ister. Kenan Azmi beyin durumu için gitmekten vaz geçer. Nalan ise Kenan’a öfkesini kusmaya devam eder. Doktor İlhami ise Nalan ile özel konuşmak istediğini söyleyip odasına götürür.

Hıçkırık 4 Ocak Resmi 1

Odasında ise sevgilisi İlhami’yi beklemektedir. Nalan, İlhami’nin odasında duran bayana bakınca İlhami hastam ile ravdevum olduğunu unutmuşum diyerek Nalan’ı dışarı çıkınca İlhami sevgilisine fırça atar. Vesime’nin yeğeni Gonca ise dün aldığı kabanın parasını hastane vermeye gider. Tabi ablasının zoru ile Gonca bilerek Engin’in arabasının önüne atlayarak çarpıldı manası ile Engin ile tanışırlar. Gonca kendisini zengin gibi tanıtır. Babasını da hastanede cerrah yalanını atar. Tüm gün Engin ile takılır. Gonca ayrılırken telefonunu kaybetme manası ile Engin’in numarasını alır. Kendi numarasını da Engin’e vermiş olur. Azmi bey ise hastaneden çıkar.

Hıçkırık 4. Bölüm 4 Ocak Analizi

 

Kenan gitmekten vaz geçer. Nalan Kenan’ın yazdığı aşk dolu sözlerle yazdığı mektubu kaybeder. Nalan bu mektubu Gülümser’den evin her tarafını aramasını ister. Ama o mektubu Perihan bulmuştur. Bunu koz olarak kullanacak. Doktor İlhami ise kafayı Nalan’a takmıştır ama başında hamile bir sevgili var. Bu günkü bölümde İlhami Sevgilisini tehdit etmiştir.

Hıçkırık 4 Ocak Resmi 3

Meşhur kayıp mektup ise Azmi beyin eline geçmiştir. Azmi bey bu mektubu okuyunca Kenan’ı hala tutmaya karar verecek mi? Bana kalırsa orada yazanlardan yola çıkarak Azmi beyin kendisine güvenin boşa çıkarmamak için gittiğini yazmıştır. Azmi bey buna rağmen Kenan’ı tutmaya devam edecektir. Balıkçı Kutsi ile Azmi beyin Kenan hakkında sakladığı sır ne? Kutsi, Azmi bey ölürse Kenan’ın yüzüne artık bakamam demesi ve bu acı ile yaşamaktan bahsetti. Sanırım annesinin ölümü ile alakalı olabileceğini düşündüm sizce bu ikilinin sakladıkları sırları nedir?

Hıçkırık 5. Bölüm Fragmanı

Hıçkırık 5. Bölüm Fragmanı Henüz yayınlanmamıştır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu