Hıçkırık

Hıçkırık 5. Bölüm (5 Ocak) Analizi 6. Bölüm Tüyosu

Hıçkırık 5. Bölümde Neler Oldu? Hıçkırık 5. Bölüm Analizi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 5 Ocak Cuma Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinin 5 Ocak’ta ekranlara gelen 5. Bölümünde Perihan, Azmi beye bir mektup verir. Nalan ise Azmi beyin elindeki mektubu Kenan’ın kendisine yazdığı mektup zannedip eli ayağı titrer. Azmi hemen Kenan’ı çağırmasını ister. Nalan  da korkarak Kenan’ı çağırır. Ancak Azmi beyin elinde olan mektubun bahsedilen mektubun  olmadığı, Perihan oğlu Engin’i Azmi’nin gözünde şirin ve masum göstermek için Perihan’ın kendi ali ile yazdığı mektuptur. Azmi Kenan ile Nalan’ın yanında bu mektubu okuyunca hem Nalan hem de Kenan derin bir nefes alır. Akşam yemeğinde Doktor İlham’i kardeşi Aslı ile birlikte gelir. İlhami bir ara evde gezerken Nalan’ın fellik fellik evde aradığı mektubu bulur.

Hıçkırık 5. Bölüm Resmi5

Kimseye göstermeden alır. Azmi bey bu arada şirketin başına Kenan’ı getirdiğini ev halkına duyurunca Perihan ile Engin hasedinden ve sinirinden çıldırır. İlk iş günün de Aslı Kenan’ı ziyarete gider. Azmi beyin yanında Kenan’ı yemeğe götürmek istediğini söyleyince Kenan ilk iş günü olduğu için müsait olmadığını söylese de Azmi bey kız buraya kadar gelmiş ilk günün kusuru olmaz der. Bu arada Engin reklam giderleri adı altında yaptığı harcamaları genel muhasebe kayıtlarının içerisine aktarılması talimatı verip harcamalarını saklamak için böyle bir yola girse de Kenan, şirket muhasebe kayıtlarını incelerken bu ayrıntıyı fark eder. Muhasebe müdürüne Engin’in verdiği talimatı iptal edip eskisi gibi ayrıntılı istediğini söyler. Kenan bu kayıtları da alıp Engin’e göz dağı verip harcamalarına dikkat etmesini söyler. 

 

Hıçkırık 5 Ocak Cuma Analizi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinin 5 Ocak’ta ekranlara gelen 5. Bölümünde Engin istemediği halde şirketin başına gelmiştir. Bu duruma Engin ve Perihan deli olur. Perihan Engin’e güvence verip Kenan’ın patronluğunun kısa süreceğini söyler. Kenan ise işini hakkı ile yapmada kararlıdır. Yalan yanlış işler ile kendi özel harcamasını dahil etmesine engel olur. Engin ise kafasını dağıtmak için  Gonca’yı otele davet eder.

Hıçkırık 5. Bölüm Resmi7

Gonca Engin ile buluşmak için hem ablası Hayat’a hemde babası Burhan’a yalan söylediği çok geçmeden anlaşılacak. İlhami kafayı Nalan ile takmıştır. Kenan’ın mektubunu değiştirip Nalan’a verir. Aslı ise reddedilmenin acısını almak için 8 Ocak pazartesi Hıçkırık dizisinin 6. Bölümünde Aslı Kenan’ın odasına girecek. Kenan bu sırada üzerini giyinmekte iken içeri giren Aslı’ya dışarı çıkmasını isterken olayı uzakta gören Nalan ise her şeyi yanlış anlayacak. Nalan bu gördüğü görüntü karşısında doktor İlhami ile ilgilenmeye başlayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu