Hıçkırık

Hıçkırık 5. Bölümde Neler Olacak? #Sevda

Hıçkırık 5 Ocak Cuma Günü Neler Olacak? Hıçkırık 5. bölümde Neler Olacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 5. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal D ekranlarında reytingleri hızla artmaya devam eden Hıçkırık dizisinin 5 Ocak’ta akranlar gelecek olan 5. Bölümünde; Azmi bey müdahaleler ile ölüm Azmi beyi Teğet geçecek. Kenan Azmi beyin bu durumuna çok üzülecek. Çünkü geçmişinde annesini gözlerinin önünde kaybetmenin acısı hale içerisinde sıcaklığını korurken Nalan’ı da bu acı ile baş başa bırakmak istemeyecek.  Kenan yaşadığı durumu dert hocası Kutsi ile paylaşacak. Kutsi sizin sınavınız bir birinize oldukça yakın olmanıza rağmen bir birinize  erişilemeyecek kadar uzakta olamak en büyük derdinizi olacak. Ama bütün buları sevgin için aşkın için kalmalısın diyerek Kenan’ın kalma kararını daha da netleştirecek. Doktor İlhami ise Nalan’a karşı duygularını açıklayacak. Nalan İlhami’yi bir abi gibi gördüğünü ve başka bir şey hissetmediğini söyleyince İlhami ise kendisini bu güne kadar hiç bir kadının reddetmediğini düşünüp Nalan’ı elde etmek için yeniden çaba sarf edecek. Bu konuda en büyük desteği ise kardeşi Aslı’dan alacak. Engin ise malı mülkü Kenan’a bırakmaya hiç de niyetli değil annesi ile bir olup Kenan’a karşı plan yapacaklar. Aslı ise Kenan’dan hoşlandığını belli edecek. Kenan ise Aslı’ya yüz vermeyecek. Aslı da aynı abisi İlhami gibi reddedilmeyi kaldırmayan bir kişiliği var. Aslı Kenan’ı elde etmek için kadınsı cilveleri ile etkilemeye çalışacak. Hatta Aslı Kenan’ın odasına girecek ve Kenan’a sarılacak. Kenan daha Aslı’yı iteklemede fırsatı olmadan Nalan Kenan ile Aslı’yı samimi bir halde gibi görüp olayı yanlış anlayacak. Nalan’ın duygusal boşluğunda İlhami devreye girecek.

Hıçkırık dizisi Resmi 1

Hıçkırık Dizisinin 5. bölümünde Neler olduğunu hatırlayalım. Kenan gitme kararı vermişti. Ancak Azmi bey bunu engellemek için tekrar şirkete çağırır. Bu sırada şirket çalışanları ile Engin arasında yaşananları Kenan gelip olayı duyunca konuyu Azmi bey ile görüşür.  Azmi bey hemen çalışanların fazla mesaisini verip Engin’i yanına çağırıp fazla mesaiyi neden vermediğini sorar. Engin çalışanların parasını bekletip işlettiğini bu sayede daha fazla kar ettiklerini söyleyince Azmi beyin fırçasından kurtulamaz. Kenan ise gitme kararını kati olduğunu ama ne zaman yardıma ihtiyacı olduğunda geleceğinin sözünü verince Azmi bey daha fazla ısrarcı olmaz. Perihan ise Kenan’ın gitmesi ile şirketin sahibi olarak oğlu Engin’i yerleştirmek için Azmi beyin yanına konuşmaya gider. Azmi Engin’in bu gün şirket çalışanların parasını vermediğini ve neredeyse üretim durma noktasın gelmek üzere iken Kenan’ın gelmesi ile olay sakinleşmiş. Bu yüzden Engin bu şirkete yerini bilmediğini söyler. Perihan ise oğlu engin’i Kenan’a ezdirmeyeceğini söylemeye başlar. Azmi de ne zaman aç ve açıkta bıraktım sizi neyiniz eksik deyince Perihan bu evde sığıntı gibi yaşıyoruz diyerek Azmi beyin daha da sinirlenmesine neden olur. Perihan tam dışarı çıkacakken olanları Engin duyduğu için amcası Azmi’ye karşı ağzına ne geliyorsa saygısızca konuşunca Azmi bu laflara dayanamaz ve kalp spamı geçirir. Hemen hastaneye kaldırılır. Tıkalı damarları için hemen müdahale yapılır. Kenan gitme kararını belli bir süre erteler. 

Hıçkırık 5. BölümFragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu