Hıçkırık

Hıçkırık 7. Bölümde Neler Olacak? (9 Ocak)

Hıçkırık 7. bölümde Neler Olacak? Hıçkırık 9 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 7. Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan Hıçkırık dizisinde 9 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 7. Bölümde Neler olacağına geçmeden dün neler oldu? Nalan Kenan ile Aslı’yı yan yana ve samimi görünce hızla konağı terke eder. Kenan’da hemen arkasında bir delilik yapmasın diyerek peşine düşer. Kenan Nalan’ı sahilde yakalar. Doktor İlhami de bu ikiliyi takip eder. Kenan aşkını Nalan’a açıklayamasa da Nalan’ın kendisini kıskanması hoşuna gider. Hava çok soğuk olduğu için orada bulunan bulunan tekneye sığınırlar. Nalan geç olmadan ece dönerken Kenan orada kalır. Kenan Azmi beyin durumunu bahane edip gelen doktor İlhami’yi hiç sevmez. İlhami, Nalan’ın yaptığı çizim şeklindeki tasarımları görünce hastanenin tekstil işi için tasarım yapmanı istiyorum bahanesi ile Nalan ile daha çok vakit geçirmek için fırsat oluşturmak ister.

Hıçkırık 7. bölüm Resmi 1

Bu sırada Azmi bey ikilinin yanına gelir ve kızı Nalan’ın bu tasarım işi için yapmasını isteyince Nalan babası Azmi beyi kırmak istemez ve İlhami ile birlikte hastaneye gider. Gonca ise geceyi otelde geçirmiştir. Burhan deliye dönerken Hayat ise kardeşini meraktan ölmüştür. Engin ise tefecilerden aldığı borcun vadesi gelmiştir. Tefecinin adamları da gelmiş ama ödemediği için adamlar şirkete gelip Engin’i tehdit eder. Engin tefecinin adamları ile konuşurken içeriye Kenan gelir. Tabi Kenan gelenlerin kim olduğunu sorar. Engin ise iş teklifinde bulunduğunu söyleyip adamları kovalar. Nalan İlhami’nin hastanesine tasarım yapmak için Kenan’ın olduğu şirkete gider ve çalışmalarına orada başlar. Kenan ise mektubun akıbetini sorar. Nalan ise Kenan’ın değil İlhami’nin verdiği mektubu okuduğunu bilmez. Bu yüzden Mektubu okumadığını ve yırttığını söyler.

Hıçkırık 7. bölüm Resmi

Burhan kızını dövmek isterken Gonca yardım etmesi için teyzesinden yardım ister. Burhan kızını dövmeden Vesime yetişir ve akşam kendisi ile birlikte işlerine yardım ettiğini söyler. Hıçkırık 7. Bölümde ise Engin’in başı tefecilerden dolayı derde girecek. Engin tefecinin parasını ödeyemediği için tefecinin adamları tarafında kaçırılacak. Yardımına tabi Perihan koşacak. Kenan ile Nalan’ın yakınlaşması Perihan’ın gözünden kaçmayacak.

Hıçkırık 7. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu