Hıçkırık

Hıçkırık 8. Bölüm Özeti

Hıçkırık 8. Bölümde Neler Oldu? Hıçkırık 10 Ocak’ta Neler Oldu? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 8. Bölüm Analizi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık Dizisinin 10 Ocak’ta ekranlara gelen 8. Bölümde Nalan ile Kenan havuz başında duygusal anlar yaşarken, Kenan Engin’in yerde süründüğünü görünce Kenan Nalan’ın yanında yarılıp Engin’i kendi odasına götürür. Nalan ise ne olduğunu anlamaz. Kenan tekrar geldiğinde de bir şeyin olmadığını söyler. Nalan eve gittiğinde küpesinin yerinde olmadığını anlar. Kenan ise havuz başında Nalan’ın küpesini bulur ve odasına götürür.  Perihan ise oğlu Engin’in eve gelmemesine çok kızar. Ama Engin düştüğü durumu annesi Perihan’dan bile saklar. Perihan Nalan ile Kenan’ın havuz başında samimi olduğu anların resmini çekmiştir. Bunu ileri de mutlaka kullanacak.

Hıçkırık 8. Bölüm Resmi

Gonca ise cafede Engin’i beklerken Enginin ise tefecinin adamları tarafından kaçırılınca   Gonca kafede mahsur kalır. Bir kaç kez kaçmak istese de garson tarafından yakalanır. En yakın arkadaşını arasa da arkadaşı Gonca’yı kurtarmaya gelmez. Gonca son çare teyzesi Vesime’yi arar. Vesime durumu Hayat’a da haber verir. Birlikte kafeye gidip goncayı kurtarırlar. Hayat ise Gonca’yı eve geldiğinde ifadesini almak ister. Ancak evin küçük kızı ablası Hayat’dan hada cazgır çıkar ve hiç bir şey söylemez. Sabah Azmi bey kahvaltıda Engin’i göremeyince Perihan’a oğlu nerede olduğunu sorar. Kenan ise Azmi beye bir yalan atar. Azmi Kanan’ın yalanına inanırken tabi Perihan oğlunu çok iyi tanıdığı için Kenan’a gerçekleri söylemesini ister.

Hıçkırık 8. Bölüm Resmi 2

Kenan yengesi Perihan’a gerçekleri söylemeyince oğlu Engin’i ara ve Kenan’ın borç meselesini öğrendiğini artık bana karşı bir kozu olduğunu söyler. Perihan ise daha hiç bir şeyin bitmediğini söyler. Aslı ise Kenan’ı görmek için konağa gelir ama Kenan Nalan ile birlikte çıktığını duyar. Aslı bunu fırsata çevirmek için Kenan’ın odasına gider. Aslı Kenan’ın odasında Kenan’a ait eşyalara dokunurken Nalan’a ait küpeyi bulur. Aslı kime ait olduğunu bilmese de çantasına küpeyi alır. Kenan, Engin’in borç aldığı tefecinin yanına gider. Tefeci Kenan’a 3 saat vaktin olduğunu aksi takdirde şirketi alacağını söyler.

Hıçkırık 8. Bölüm Resmi 5

Kenan vaktinde parayı getireceğini söyler. Kenan şirkete geldiğinde Engin’in yakasına yapışıp borcu karşılığında şirketi teminat gösterdiğini öğrendiği için çok kızar. Kenan hemen finans ve muhasebe müdürleri çağırıp borcu kapatmak için parayı toplama talimatı verir.

Hıçkırık 8. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu