Hıçkırık

Hıçkırık 9. Bölüm Özeti

Hıçkırık 9. Bölümde Neler Olacak? Hıçkırık 11 Ocak Perşembe günü Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 9. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinin 11 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 9. Bölümünde; Perihan Kenan’ı silmek için Aslı ile evlendirmek için  girişimde bulunur. Bu konuda Azmi beyin de desteğini alır. Nalan ise mektubu yazan ile normal hayatta davranan Kenan’ın bir olmadığını düşündüğü için balıkçı Kutsi’ye içini döker. Kutsi derdini bana değil kafandakine söyle o ne diyecek şeklinde akıl vermesi ile Nalan kalbini Kenan’a açmak istediği anda Perihan’ın ve Aslı’nın zorlaması ile Kenan ile evlilik muhabbetini duyar.

Hıçkırık dizisi Resmi 1

Hıçkırık Dizisinin 9. Bölümünde Neler olacağını kısaca bahsettikten sonra geçtiğimiz bölümde neler oldu kısaca hatırlayalım.  Kenan Engin’in tefecilerin adamları tarafından darp edildiğini görür. Kenan kimseye belli etmeden Kenan, Engin’e yardım etmek için şirkette ne kadar nakit varsa muasebe müdürlerine parayı toplama talimatı verir. İlhami ise her fırsatta şirkete gidip Nalan ile vakit geçirmeye çalışır. Nalan ile birlikte İlhami’nin hastanesi için tekstil tasarımları yapan Filiz ile tanışır. Filiz ilk görüşte İlhami’den etkilenir. Ancak İlhami Nalan’ın yanında Filiz ile ilgilenmez. Nalan gittikten sonra Filiz ile akşam yemek ve kahve içmek istediğini söyler. Tabi Filiz de hemen kabul eder. İlhami şirkette Engin’in yanı gelir ve bu sırada Engin’in darp edildiğini görünce nasıl olduğunu sorar. Engin yaşadığı olayı bir de İlhami’ye anlatmak istemez ve yüzündeki izlerin kaza sonucu olduğunu söyler.

Hıçkırık 9. Bölüm Resmi

Ancak İlhami geçen gün otoparktaki adamlar ile bunun bir ilgisi olup olmadığını sorsa da Engin ser verir sır vermez. İlhami ise Kanan’ı pasivize etmek için Engin’in borcu olan Tefeci ile görüşüp tefecinin elinde  Engin’e ait senetleri Engin’in borcunu ödeyip alır. Kenan ise Engin’in borcunu kapatmak için şirketin nakit hesabından parayı çekip tefecinin yanına gidip senetleri ister. Tefeci Engin’in arkadaşı senetleri satın aldığını söyleyince Kenan Engin’i arasa da Engin İlhami’nin yanında olduğu için telefona bakmaz. İlhami Engin’e senetleri gösterir. Tefeciye ait borcunu kapattığını söyler. Ancak senetleri Engin’e vermez. Kenan ise Engin ile konuşup senetleri  kimin aldığını öğrenmek için evde Engin’i bekler. Burhan’ın kumar borcu yüzünden eve alacaklılar gelir. Evi kırıp döker. Evde satılacak eşya ararken Gonca’nın arkadaşında emanet aldığı kolyeyi bulur. Gonca kolyesini vermek istemese de gözü dönmüş adamlar kolyeyi de alıp gider. Bu sırada Aslı Kenan’ın kime aşık olduğunu Nalan’a söyleyip işin peşini bırakmayacağını söylediği sırada küpenin diğer eşini Nalan’ın masasında bulunca dona kalır.

 

Hıçkırık 9. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu