Hıçkırık

Hıçkırık Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak?

Hıçkırık 4. Bölüm Özeti var mı? Hıçkırık 4 Ocak Perşembe Günü Neler Olacak? Hıçkırık 4 Ocak Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık 4. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinin 4 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 4. Bölümünde; Engin şirket çalışanlarının parasını ödemediği haberini duyan Azmi üstüne Kenan’ın da gitme kararı bir olunca yeniden kalp spazmı geçirir ve hemen hastaneye kaldırılır. Azmi beyin götürüldüğü hastane ise İlhami’nin çalıştığı hastanedir. İlhami fırsat bu diyerek Nalan ile ilgilenmek için fırsat doğacak. Kenan ise Azmi beyin hasta olması ve Nalan’ın da desteğe ihtiyacı olmasından dolayı gitme kararını erteler. Bu karar Nalan’ın yüzünü bir nebze olsun mutlu etmeye yetecek. Kenan ise kesin gideceği için Kutsi’ye verdiği mektubu balıkçı kutsi Nalan’a verecek. Ancak nalan bu mektubu okuyamayacak.

Hıçkırık dizisi Resmi 1

Hıçkırık dizisinin 4. bölümünde neler olduğunu anlayabilmek adına geçen bölümü bir hatırlayalım. Kenan buralarda kalamayacağını Nalan’a söyler. Azmi bey ise fabrikada konuşmasında Kenan’ı ikna ettiğini düşünür ama Kenan Nalan’ın yüzüne bakıp aşkını gizleyemeyeceği için tek yolun uzaklara gitmek olduğunu düşünür. Akşam yemeğinden sonra Azmi bey Kenan’ın bizlere açıklayacağı çok önemli bir haber var diyerek konuya giriş yapar. Kenan gitme kararını daha Azmi bey ile konuşmadığı için Kenan Azmi beyin konuşmasını müdahale etmek ister ama Azmi bey düşündüklerini ev haklının yanında bütün işleri Kenan’a devredeceğini söyler. Kenan ise ne zaman yardıma ihtiyacı olursa Azmi beye yardım etmeye geleceğini ama kararının buralardan gitmek olduğunu söyleyince Perihan ve Engin  sevinirken Azmi ve kızı Nalan’ın morali bozulur.  Nalan’ın evde tek sırdaşı Gülümser’dir. Gülümser, Kenan’ın sevdiği gözlerinden belli bu işte bir iş var git sevdiğini kaçırma der. Kenan ise sevdiğini kağıda döker. Bunu kendisi vermeye korkar. Kendisi gittikten sonra mektubu Nalan’a vermek için Balıkçı arkadaşı Kutsi’ye verir.

hıçkırık 2 ocak resmi 1

Azmi bey ise Kenan’ın gitme kararını tekrardan konuşmak için Kenan’ı şirkete çağırır.  Aslı ise Nalan ile abisi İlhami’nin arasını yapmak için bir yerde buluşma ayarlar. Şirket çalışanları ise Engin’in şirket çalışanların 4 aydır fazla mesaisini vermediği için görüşmeye gelir. Bu sırada engin gelir ve çalışanlara fırça atar. Kenan da bu sırada Azmi bey ile görüşmeye gelir ve olanlara şahit olunca Kenan çalışanlara paralarının yarına kadar ödeneceğini söyler. Engin, Kenan’ın şirkette vasfı olmamasına rağmen çalışanlara paraların ödenmesi konusunda söz vermesine öfkelenir. Azmi Engin’in çalışanların parasını ödemediğini öğrenince fırça atar. Azmi bey de bu yüzden gitmeni istemiyorum der. Kenan ise kararının kesin olduğunu söyler.

Hıçkırık 4. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu