Hıçkırık Dizisi Aslı Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Kanal D ekranlarında başlamak için gün sayan Hıçkırık dizisi konusuyla olduğu kadar oyuncularıyla da merak konusu oldu. Oldukça geniş oyuncu kadrosuna sahip olan Hıçkırık dizisinde Aslı kimdir? Gerçek adı nedir? Nerelidir? Boyu-kilosu nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte tüm bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Hıçkırık Aslı Kimdir?

Kenan ve Nalan’ın imkansız aşklarının ele alındığı dizide merak konusu olan karakterlerden biri de Aslı’dır. Aslı, Kenan’a yakın isimlerden biri. Zengin bir hayat süren Aslı, Kenan’ın yakışıklılığından etkilenip yakınında durmaya çalışan bir isim. Kenan’a gönlünü kaptırmış olan Aslı türlü oyunlarla Kenan’ın yanında durmaya çalışmaktadır. Kenan’ın Nalan’a olan ilgisini fark etmesine rağmen onu kendine bağlamaya çalışan Aslı, oyunlarına her gün bir yenisini daha ekler. Bir gün Kenan’dan aşk itirafı beklemekte olan Nalan, Aslı’yı Kenan’a sarılırken görünce beyninden vurulmuşa döner. Aslı amacına kavuşmuştur ve Nalan’ı aradan çıkarmak için bir adım atmıştır. Ancak Kenan gönlünü Aslı’ya değil Nalan’a açmıştır. Peki Hıçkırık dizisinde Aslı kimdir? Gerçek adı nedir? Bu sorunuzun cevabı ise Ceylan Yılmaz.

Ceylan Yılmaz, 1988 senesinde Adan’da dünyaya gözlerini açmıştır. Yine Adana’da yer alan Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu, 1,75 boyundadır.

Dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan oyuncu modellik de yapmıştır. Sinema sektörü ile kariyerine adım atan oyuncu, 2012 senesinde Canavar adlı sinema filmiyle adını duyurmuştur. Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Ceylan Yılmaz, 2013 senesinde de dizi sektörüne geçiş yapmıştır. Bir Aşk Hikayesi adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Hıçkırık dizisinde Aslı karakteri ile adından söz ettireceğinden eminiz.

Çok yakında ekranlara gelecek olan Hıçkırık’ın konusunu hatırlayacak olursak ; Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir. Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir. İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın