Hıçkırık

Hıçkırık Dizisi Gonca Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Hıçkırık dizisinde Gonca kimdir? Gonca’nın gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte bütün bu sorularınızın cevapları haberimizin devamı haberimizin devamında sizlerle..

Hıçkırık Gonca Kimdir?

8 Ocak itibariyle Kanal D ekranlarında başlayacak olan Hıçkırık dizinde Gonca, Vesime’nin yeğenidir. Gonca karakteri hakkında sitemizdeki bilgiler güncellenecektir. Gonca’nın gerçek adı ise Özge Akdeniz. Öncelikle Hıçkırık Dizisi neyi konu alıyor onu anlatalım isterseniz. Kerime Nadir’in Hıçkırık adlı romanından bir uyarlama şeklinde izleyiciyle buluşacak. Daha önce Yeşilçam’da gösterime sunulan bu roman seyirciden tam not almışken, Kanal D de bu işe bir el atıp romanın dizi haline getirilmesini sağlamış. Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir. Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. 

zge akdeniz resmi 1

Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir. İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. 

zge akdeniz resmi 2

Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. Kısaca Kanal D ekranlarına gelecek olan dizisinin konusundan bahsettikten sonra Hıçkırık dizisinde Gonca Karakterine hayat veren Özge Akdeniz Kimdir? Bu sorunun Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Özge Akdeniz (Hıçkırık Gonca)

zge akdeniz resmi 3

Kerime Nadir’in Hıçkırık adlı romanından bir uyarlama şeklinde izleyiciyle buluşacak olan Hıçkırık dizisi 8 ocak da izleyici ile bir araya gelmeye hazılandığı şu günlerde Hıçkırık Dizisindeki Gonca karakterinin güzelliği dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hıçkırık dizisinde gonca karakterine hayat veren Özge Akdeniz’dir. Özge bu dizide ilk defa seyirci karşısına çıkacak. Özge Emrah Yıldız menejerliğin oyuncusudur. Özge hakkında şimdilik bu kadar bilgiye ulaşabildik. İlerleyen zamanda bu konuyu güncelleyeceğiz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu